Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van még értelme egyűtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még értelme egyűtt lenni? Jó hatással van ez a jövőmre? (Kicsit hosszú. :/)

Figyelt kérdés

Én most leszek 17, barátnőm pár hónap múlva 19, és másfél éve vagyunk egyűtt ... Nekem ő az első minden téren, nagyon szeretem és ő is engem.

Másfél év alatt átlagnál többet veszekedtünk, de most nemrég majdnem szakitottunk, mert azt állitja hogy engem már más lányok érdekelnek, meguntam őt és azért nem vagyok vele annyit egyűtt mert nem akarom látni ... Hiába mondtam el neki 5 féle képpen 50 alkalommal hogy ez nem igy van, ha ő valamit sejt vagy gondol az általába úgy marad, de kibékültünk ... Mégis úgy érzem, talán ez már nem fog menni, meghúzza a hisztérikussága a határaimat:

-A 11 fős party arc barátaimból álló baráti körömmel eddig minden hétvégén 1 vagy 2 alkalommal egyűtt lógtam, barátnőstöl mindenki, vagy anélkül - változó, de oltári jól érzem magam velük. Manapság már ha 1 hónapba 1x kimegyek velük, abból épp hogy nincs száj húzigálás, ha meg minden héten kimennék Péntek vagy Szombat este velük, abból aztán lenne vita ..

-Terembe járok edzeni heti 4x másfél órát naponta egy jobb terembe mint amibe eddig jártam, barátnőm azzal indokolja hogy biztos azért, mert oda több csaj jár, meg azért mert az csak 6tól 9ig van nyitva este és igy legalább kevesebbet tudok vele egyűtt lenni ... Holott elmagyaráztam csomószor, hogy jobb ott a hangulat jobbak a gépek az én lelkemnek meg jót tesz az edzés.

-Számtalan tulajdonsága van illetve tért vissza / mutatkozott meg, amit rühelek .. Nagyjából leszoktattam a cigizésről, és most szándékosan nyomatja rendesen, azzal indokolva hogy, hát ő se mondhatja nekem hogy ne járjak terembe, ezért én is fogjam be ha cigizik, pedig én csak jót akarok neki ezzel, ő meg elakarja tőlem venni az egyetlen dolgot ami jó formában tart.

-A nagy veszekedésünk idelje alatt nagy titkok elárulásával fenyegetőzött, amiket békülésünk után állitolag csak blöff ként szánt, de nem tudom higyjek e neki, mert kinézem belőle hogy képes lett volna elárulni.

-Már bajt csinál abból is, ha suli után alszok délután, amit ő minden nap csinál, mert hogy én járok terembe és alszok is délután és ne aludjak délután mert igy kevesebbet lehetünk egymással egy nap ...

Egy szó mint száz, nem telhet el úgy hiszti-mentes nap, hogy ne találkozzunk, hiába mondtam hogy nem kéne annyit, és csomó minden miatt belém köt, elmondja hogy a legnagyobb szemét szar vagyok mig mások azt állitják hogy jobb vagyok hozzá mint amit érdemel, nem beszélve arról a pofátlan oldaláról, hogy az én házamban verte földhöz a közös képünket és még neki állt feljebb, de a pofátlanságról még tudnék mást is mesélni ... Nagyon szeretem, és ő is rendkivül ragazkodó hozzám, akarom őt és ő is engem, de úgy érzem nem jó irányba halad igy a fiatal éveim jó léte ... :-( Mit tegyek ...



2014. ápr. 12. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítanod kéne ezzel a lánnyal. Csak tönkre tesz téged idegileg és lelkileg.
2014. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a hisztiket azért csinálja mivel tényleg nagyon nagyon szeret téged. Sajnos régen én is ilyen voltam, amikor 15 éves voltam volt egy srác akit mindennél jobban szerettem, ezért annyi időt akartam vele lenni amennyit csak lehet, de neki is jöttek a programjai mint a kondi, az iskola, a haverokkal való buli, stb. és a végén azért dobott egy év után mert belefáradt a sok hisztimbe, én csak azért hisztiztem mert többet akartam vele lenni, de igazából úgy érzem szükségem volt arra a szakításhoz ahhoz hogy megtudjak változni, mostanra rájöttem hogy még ha hisztis kedvem is van, vissza kell fogni magam mert csak rontok a helyzeten, és ha szeretek valakit kellően kimutatni és nem hisztivel. Az a baj hogy ezt hiába magyarázod el a barátnődnek, nem fogja megérteni, csak miután elveszített...:|

19L

2014. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Félek hogy marhára igazatok van ... :-( Félek a szakitástól és attól amit utána érezni fogok majd ki tudja meddig ...

Ő is azzal indokolja ezt hogy nagyon szeret és sokat akar velem lenni .. rátapintottál a lényegre, és igazad van abban hogy hiába magyarázom neki, sehogy nem érti meg.

2014. ápr. 12. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
dobd ki azt majd rájön, tényleg igazuk van a barátainak túl jó vagy hozzá és ő ezt baszik észrevenni... és ezek után imádom a kérdéseket hogy a fiúk miért csak az egyéjszakás kalandokra mennek... hát ezért nem csak a te esetedből mondom ezt, hanem a sajátoméból is meg a többiből amiket láttam a barátoknál meg ismerősöknél...
2014. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha elviszed magaddal amikor barataiddal mesz ki, akkor nem ertem miert van kiakadva. amugy nekem sem esik jol ha a baratom nelkulem megy el szorakozni, de ezt is meg lehet normalisan beszelni.

A tobbi, amit leirtal.. nem igazan tudok hozzaszolni, mert egyszeru hiszti.

Szerintem ha azert szol be, mert alszol delutan kerdezz ra, hogy az mennyivel lenne jobb, ha akkor aludnal be amikor epp vele vagy, mert annyira faradt vagy. Teremmel ugyanez van, ez tart formaban, az egeszsegednek sem tenne jot, ha abbahagynad es elhiznal es o sem orulne neki szerintem.

Szerintem ulj le vele beszelgetni, mond el neki, hogy szereted es nem akarod elvesziteni, de ez igy kezd egyre inkabb eldurvulni es vagy valtoztattok vagy nincs ertelme igy folytatni.

2014. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Helyesbitenék:

Nem viszem mikor megyek ki barátokkal, mert van hogy egy lány se jön ki csak mi fiuk, és ilyenkor én se viszem meg ő se szivesen jön, és általába igy szokott lenni, de leginkább a terembe járásnál kezdődik a baj, ez nem olyan lényeges, de talán csak azért mert ritkán megyek ki velük, mindenesetre, rendszeresiteni fogom és meglátom mi lesz.

2014. ápr. 12. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne kiserletezz, itt mar nincs ertelme.

Ulj le vele es beszeljetek meg. Egy kapcsolaton belul is kell legyen olyan, hogy van idod magadra es azzal nem tartozol elszamolassal. Ezalatt nem azt ertem hogy majd mas novel vagy es hasonlok, de ha neked szukseged van ra hogy deluan aludj vagy elmenj terembe akkor abba nem igazan van joga beleszolni.

Mi ezt ugy oldottuk meg, hogy hetente egy-ket alkalommal megyek vele, csinalom amit o csak kisebb sulyokkal vagy kevesebbet. Nekem is hot tesz es o is orul neki, hogy ott vagyok vele. Meg ettol is valtozatodabban telik az egyutt toltott ido.

2014. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nyaggattam hogy jöjjön velem terembe, de nem képes magát rávenni erre...
2014. ápr. 14. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha otthagyod, mert ez a folytonos féltékenykedés tényleg csak felőröl téged.
2014. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!