Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnomrol lenne szo! Lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnomrol lenne szo! Lanyok segitenetek? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratnom magahoz nyul ez tre? En vettem el a szuzesseget de az elott renceresen onkielegitest vegzett. Azota szinte mindennap dugtunk es most mondta el hogy mostanaba magahoz nyul de azt mondja azert mert annyira kivan hogy nem birja mi meg egyre ritkabban talalkozunk 3naponta kb de mindig egyutt vagyok de egy fel eve mindennap szexeltunk egesze egy honapja hogy 3-4naponta tudunk csak! Szerintetek en nem adom mar meg neki ami kell vagy csak szimplan kielegiti maga ha en nem tudok ott lenni?
2014. jún. 27. 02:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Vágyik a szexre és tisztel annyira hogy magához nyúl és nem más fiúval csinálja, szerintem. Te nem szoktál maszturbálni annak ellenére, hogy van barátnőd? Mert a nők is emberek ugyanúgy vágyhatnak a szexre orgazmusra, mint a férfiak. Remélem segítettem ^^ Szerintem ezzel semmi baj sincs :)
2014. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkóstolta most mindig éhes:-)
2014. jún. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben abszolút semmi rossz nincs, nem tré.
2014. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi rossz, csak kielégíti magát ha te nem vagy ott
2014. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!