Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkora ribizli lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkora ribizli lennék? Esélytelen?

Figyelt kérdés
Lesmároltam a legjobb barátnőm pasiját, akibe fülig szerelmes...ha nem velem smárolt volna akkor úgyis talált volna valaki mást akivel megcsalhatja. Felajánlotta az egyéjszakás kalandot, de én csak az orálban voltam benne. Nem akartam hogy mással tegye meg, csak jót akartam. Most már szerintetek esélytelen hogy újra barátnők legyünk? Teljesen elrontottam mindent?

2014. júl. 31. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ribizli vagy, ja.
2014. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Te csak tetteted vagy tényleg ennyire hülye vagy?
2014. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Büdös ótvaros lotyó vagy.:D
2014. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez kamu, ilyen hülye pitcha nem létezik.
2014. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ha ez nem kamu, akkor igen
2014. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
kösz tényleg ezzel nagyon segítesz...
2014. júl. 31. 23:19
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj!ELVILEG te voltál a legjobb barátnője ami annyit tesz hogy jóban-rosszban egymás mellett!De ez nagyon undorító volt főleg egy legjobb baráttól!GÁZ!Én értem hogy mással csalta volna meg de,akkor a barátnőd a te válladon sírta volna ki magát és te megvigasztalod,hogy 'igen a pasid egy p.öcs volt hogy megcsalt' ehelyett te jóindulatúan le.szopod,mert te jót akarsz?na ne nevettess!Nem vagy varát!Szánalmas vagy!És persze most lehet visszaoltani meg minden de igazat mondok és ezt te is tudod!
2014. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
egy ribizli vagy es nagyon gagyi a magyarazatod h azert tetted h ne massal tegye meg...voltam mar hasonlo helyzetbe ugy megteptem,megrugdostam...megvertem...hogy felhasadt a szaja...es kitort egy foga...meg egy par hajszala is banta ;) nekem csak a mukormom meg a kormom banta...de megerdemelned,kivanom neked hogy veled minden pasi ezt inalja,meg mimden baratnod!
2014. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
"Nem akartam, hogy mással tegye meg, csak jót akartam" XDDDDD Még te tettél szívességet a barátnődnek nem? :D
2014. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Micsoda kamu, ezen nem kellett sokat agyalnod..
2014. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!