Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igricz kérdése:

Szerintetek van esély, lehet újra jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval akkor elmesélem mi is volt a legelejétől,tömören.

Szóval elsőnek összejöttünk,akkor 3hónap után szakítottunk,mivel nekem történtek családitragédiák és valahogy nem tudott ehhez felnőni,vagy mert hogy később mondtam el neki mitörtént(kb. 1-1.5hónapja volt vége egy 1.5-2éves kapcsolatának) és ezért szakítottunk.

Majd pár hónap múlva "visszanyalta" magát,és minden nagyon jó volt,halálosan szerettük egymást,nem veszekedtünk,mindent megtudtunk beszélni,szóval mindenrendbe volt,imádtuk egymást.(én még most is szeretem)

Viszont pár hónapja sajnos ő is elvesztette egy szerettét,és mielőtt el lett temetve,az anyukájával megbeszélték,hogy mennek ki külföldre dolgozni.(velem semmit nem közöltek h mit szólók,mondjuk megértem,mert sajnos nekik muszáj volt valamit tenni,hogy legyen pénz).

Ekkor mintha bennem valami megtört volna és más lettem,féltem a távkapcsolattól és olyanokat csináltam amit eddig sose,mintha "leszartam" volna,de imádtam mindig is csak igy jött össze sajnos.(nem bírom a távkapcsolatot,erre már rájöttem pár hónapja,amikor nyaralni voltam).

Aztán én mellette voltam,suliból kikértem magam h vele legyek és h tudjak neki segíteni,ekkor el lett temetve és hát kimentek külföldre dolgozni.

Szóval amióta megtudtam h kimennek,többet veszekedtünk(nem csak én voltam ludas mindig),próbáltam mindig segíteni,de nem mindig tudtam és nem mindig tudtam segítőkészséget mutatni,pedig amúgy türelmes gyerek vagyok.Szóval veszekedtünk,már mielőtt kimentek és már kint vannak 1-1.5hónapja és továbbra is veszekedtünk/veszekszünk(nem tudtunk beszélni skyp,vagy facee,mert h fáradt stb.,amit amúgy megbeszéltünk h fogunk) na mind1 én ezt meg is értem,és legtöbbnyire én ezért veszekedtem vele.

Na még mindig kint vannak és elő ugrott neki 5000km h ő szakítani akar és hogy KISZERETT BELŐLEM.

Létezik hogy tényleg kiszerett belőlem,amikor én mellette voltam a szarban és amikor én szeretem még mindig?(persze tudom én is hibáztam sok mindenben).

Létezik h ennyi idő elég(kb 1hónapja vannak kint) h 1.5évet "kidobjunk" a kukába amikor én mellette voltam a bajban(nálam ő nem).De sose hibáztattam emiatt,mielőtt félre értetek.

Mondom neki h ne faceen döntsük már el ba*us,hogy most szakítani akarunk,majd amikor hazajön,de elég makacs fejű és fejébe rágták(szülők) meg saját maga is hogy nem vagyok elég felnőtt és nem nőttem fel hozzá,meg stb.

Szerintetek?

Van még esély hogy újra szeretni fog? Vagy ez már amikor újra elkezdtük(1.5éve) már akkor halálra volt ítélve a kapcsolatunk,amikor 1évig örömök sokaságát okoztunk egymásnak?

Vagy hazajön majd lehet rádöbben,és ha megyek akkor megpróbálhatjuk újra?

Mit csináljak? Segítsetek pls,mert már kivagyok teljesen.

Köszönöm előre is az érdemleges válaszokat!



2014. aug. 1. 04:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

na elvileg megbeszéltük hogy még egyszer beszélünk...Szerintetk mit csináljak?

Mert mielőtt szóbajött volna a szakítás,azt terveztem náluk az ágyban hagyok egy üzenetet,vagy verset,és rózsákat helyezek el az ágykörül,amiben nem kérek új esélyt,csak leírom a hibáimat és valahogy megértetni akarom vele,hogy nagyon szeretem,és minden kapcsolatot lehet javítani.

És ha ugy hozza a sors,hogy akar beszélni,elmenni vele vacsorázni kettesben(persze erre elég kevés esélyt látok,hogy eljönne).

Szerintetek? Ti mit csinálnátok ha szeretitek és nem akarjátok elengedni? De egyre kevesebb esélyt láttok rá,hogy tényleg tudna újra szeretni ...?

2014. aug. 1. 17:59
 12/18 anonim ***** válasza:

Nagyjából amit mondtál az jó,de a hibáidat,én nem írnám bele a helyedbe.Szerintem szavak nélkül tudni fogod/fogjátok,hogy mégis,hogy álltok.


A lényeg,hogy legyen benned végig tartás,jókor vedd észre ,hogy mikor kell hagyni az egész dolgot és pontot tenni a kapcsolat végére.


Hány éves vagy? Illetve a barátnőd?

2014. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

20évesek vagyunk mindketten... Ő 93mas december 30 én meg 94 március.

Az biztos,csak tudod mi a sz**r az egészben? Hogy ezt nekem külföldről mondja és nem tudok neki semmit csinálni.

Lehet 3hónapja adtam neki utoljára csókot és öleltem át,és aludtunk együtt,ami már nekem a legelejétől hiányzik,amikor kiment....:/

És hogy így lett vége a kapcsolatunknak...Tudom hogy fiatal vagyok még,de én szeretem,és mindig is lenéztem az aljas k*kat,és mindig a hosszú kapcsolat volt nekem szeme előtt...Mindig!

Mindig megpróbáltam neki mindent megadni,de ugy látszik nem elég sajnos...1-2baki és egyből a menekülés.

Lehet velem van a baj,de én ugy látom szinte! mindent meg lehet beszélni,és tenni hogy a kapcsolat újra jó legyen...De lehet már késő,sőőőt...:/

2014. aug. 1. 19:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez természetes,hogy most így érzed magad,hibákat keresel/magadat okolod,hiszen számodra fontos volt,az életed részévé vált,DE ez idővel múlni fog,ilyenkor a legjobb,ha lekötöd magad,sokat lógsz a haverokkal,bulizol,mindig legyél társaságban és próbálj meg nem kattogni rajta.

Rághatod magad rajta,de úgysem tudsz tenni semmit amíg haza nem jön.


Tudom,könnyű ezt mondani.. Átmentem már én is ilyen dolgon,és tényleg az a legjobb,ha megpróbálsz nem rágódni rajta,csak önostorázás.

2014. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Ez természetes,hogy most így érzed magad,hibákat keresel/magadat okolod,hiszen számodra fontos volt,az életed részévé vált,DE ez idővel múlni fog,ilyenkor a legjobb,ha lekötöd magad,sokat lógsz a haverokkal,bulizol,mindig legyél társaságban és próbálj meg nem kattogni rajta.

Rághatod magad rajta,de úgysem tudsz tenni semmit amíg haza nem jön.


Tudom,könnyű ezt mondani.. Átmentem már én is ilyen dolgon,és tényleg az a legjobb,ha megpróbálsz nem rágódni rajta,csak önostorázás."


Ezt jól látod,próbálkozok,már elkezdtem focizni is hébe-hóba,de nem könnyű...

És nektek sikerült megbeszélni?

2014. aug. 1. 20:04
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. Keress mást.
2014. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az lesz,csak idő kell,nem akarok egyből mással,fel kell dolgoznom,azért még is csak 1év,még ha nem is olyan húú de hosszú...:)

Köszi a választ!

2014. aug. 4. 14:21
 18/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Mivel többen próbáltatok segíteni és sokan válaszoltok,elsősorban köszönetet szeretnék mondani

Másodsorban pár hete már itthon van,és ez úgy derült ki,hogy kb. 2hete reggel eszembe jutott és megpróbáltam felhívni a MAGYAR számát,és felvette(nem akkor jött haza amikor mondta).

Másodsorban,beszéltem vele,elsőnek ideges voltam,mondtam neki,hogy személyesen beszéljünk,összevoltam törve miért csinálja,de nem adott választ.

Akkor egy barátnője írt nekem és elmondta,hogy VAN BARÁTJA.

Na itt megtörtem,lehordtam midnennek(nálam a legfőbb bűn,ha valaki megcsal) és hogy így kellett megtudnom.

Még EZUTÁN is mondtam,hogy nem kellene megbeszélnünk személyesen,ő erre azt mondta,hogy már lezárta és TELEFONBAN,ILLETVE FACEBOOKON elmondott minden,nincs mit beszélni már ezen élőben....

Na csak el szerettem volna mondani,hogy mi lett ennek a vége.

Nem volt szép dolog,úgy érzem,hogy nem én basztam el,akármennyire is voltak hibáim a nehéz időszakában,de nem ezt érdemeltem.

Úgy éreztem,hogy tényleg letudtam volna vele élni az életem,de ő inkább menekült...(mint mindig is,már az elején elmondta,hogy egy süllyedő hajóról ő mindig menekül)

Szerintem ez nem megoldás...Úgy gondolom,SZINTE mindenre van megoldás,de ő ezt választotta...Lesznek még rosz napjai úgy érzem,mivel egy koleszban leszünk,és az előző barátnőm is pórul járt,miután szakítottunk és pár napra rá új barátja lett...Én szerintem ez lehetetlen,hogy ilyen gyorsan valaki lezárjon egy ilyet...Főleg 1 év...

Szóval ez történt,még nem találkoztam vele,de a barátja külföldi és ahogy informáltak,megy majd vissza a hazájába,és a kicsilány egyedül fog maradni.

Kiváncsi vagyok megpróbálja-e újra visszanyalni magát.

2014. szept. 9. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!