Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában akik 10-20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában akik 10-20 éves korukig összejönnek lesz belőle házasság, együttélés?

Figyelt kérdés
akik már elmúltatok 20, azoktól kérdezem, hogy még mindig tart-e az a kapcsolat amit 15 év körül kezdtetek? meddig tartott? így általában az emberek hány %-ánál marad meg?

2014. aug. 1. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ilyen életre szóló kapcsolat már csak a mesékbe létezik. Én nagyon jól megvoltam a barátommal, együtt voltunk hat évet. 14 évesek voltunk mikor összejöttünk. Úgy voltunk vele hogy lehet hogy mindenki ellenünk van meg azt mondogatja hogy semmi nem tart örökké, de mi majd megmutatjuk hogy igen is, mi együtt tudunk maradni. Nagyon sokáig ugy éreztem hogy nekem nincs is másra szükségem, még akkor is mikor már elmúlt a rózsaszín köd. Jól megvoltunk, aztán mégis szétmentünk, egy olyan dolog miatt amit soha sem fogok megbocsátani a sorsnak.
2014. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én olyat is ismerek akik 16 évesen jöttek össze, 20év együttélés, se gyermek se házasság és nemrég mentek szét...
2014. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, ha ilyen fiatalon összejön valaki valakivel és egy életre tervezz. Én 16 éves koromban összejöttem egy fiúval 3 évig tartott és igy nagyon jó volt.. Kell még ismerkedni, ha vele maradtam volna akkor biztos előbb utóbb előjött volna, hogy nem udvarolt más, nem voltak élményeim, csak vele..lehet 30 éves koromba bebolondultam volna, hogy akkor bepotolom az udvaroltatást..Jobb igy, az első szerelem muljon el és legyen még jópár kapcsolat mire megállapodik az ember.
2014. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyébként azért kérdeztem mert 15 éves vagyok van 1 lány akit nagyon szeretek, el se tudom képzelni hogy összevesszünk valamin, de csak barátok vagyunk mert van barátja, hát szeretném ha szétmennének :/
2014. aug. 1. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen fiatalon változhat még, pár hónapig járnak aztán szétmennek előfordulhat..
2014. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. aug. 1. 12:12
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Én 15 voltam mikor összejöttem a férjemmel :)

Igen, ma már a férjem és boldogok vagyunk jó pár éve!

Lehet egy mesében élek mert írta valaki,hogy ilyen a mesében van, vagy mégse csak ott :D

2014. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es sok boldogságot, de a környezetemben 30-40 éves kor körül bolondultak be a párok. Én annak a hive vagyok 28-30 éves korig, tanulni, ismerkedni, utazgatni, karriert épitgetni és utána jöhet a házasság. Még akkor is rizikos hogy szétmehetünk, de addigra már talán megállapodunk. Teljes marhaságnak tartanám, ha 21 évesen férjhez mennék, még kb. utazni szeretnék és mindenfelé ismerkedhetek. Jó hogy nem vagyunk egyformák én beleörülnék egy házasságba ennyi idősen.
2014. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as, persze szerencsére nem vagyunk egyformák akkor unalmas lenne az élet. Az igaz,hogy ennek is megvan a hátulütője, hisz lehet érezem majd a hátrányát 40 évesen. De most így tökéletes. Nekem a család az érték az életben. Így nőttem föl is és így is gondolom! Szerencsére a férjem is. Ha probléma van meg nem a manapság divatos "váljunk el" mondat hangzik el, hanem, "hogy lehet megoldani"!

Na meg nem is szerettem volna 40-es anyuka lenni. Nem a gyerekem nagymamája akarok lenni hanem erőm teljében az édesanyja!

De becsülöm,hogy be tudod vallani,hogy te ilyen vagy és vállalod is magad.

2014. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es véletlenül se azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem jó ahogy te gondolkozol, becsüllek érte, hogy ilyen vagy és igy állsz a dolgokhoz, igy gondolkozol.

Én nagyon nem ilyen beállitottságu vagyok, lassan ott tartok, hogy még azt is meggondolom, hogy járjak-e valakivel, semmi kedvem magam lekötni. Gyereket se akarok ugy igazán, lehet ez változhat, de ha őszinte akarok lenni, akkor nem akarok, max. 1-et, de valószinü az apjára hárulna a gyereknevelés nagyobb része és csak 28 éves korom után. Ugyhogy mindenféle ember van, ezért nem szabad elitélnünk egymást, ki igy éli meg boldogan az életét, ki másképp.

2014. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!