Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem? Hogy változo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Hogy változott ennyit a megítélésem?

Figyelt kérdés
Régebben, mikor szingli voltam szinte egy lány se jött oda hozzám beszélgetni, szinte mindig én kerestem őket és sokszor elutasítottak. Aztán nehezen összejött egy kapcsolat, akit nagyon megbecsülök. Viszont azóta egyre több lány keres, ír rám és volt egy lány, aki régebben elutasított és most azt mondta, hogy nagyon megváltoztam és eléggé bír és ha nem lenne barátnőm, akár még járna is velem. Pedig külsőre nem sokat változtam, csak jóval magabiztosabbá váltam. Ez lehet az oka?

2014. aug. 2. 14:42
 1/7 Kerida ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig így van...
2014. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az tipikus viselkedés. Ha nincs barátnőd, azért nem érdekled őket, mert egy olyan embert látnak benned, aki nem kell senkinek. Viszont, ha van barátnőd és boldog vagy már felkelted az érdeklődésüket, mert látják, hogy hoppá, milyen boldogok, tudhat valamit a srác, amiért a csaj vele van. De máshol is megfigyelhető. Ha mindenki 1 fajta telefont vesz, akkor a másiknak is az kell.
2014. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magabiztosabb lettél, a kisugárzásod változott ezekszerint pozitív irányba. Ha van önbizalmad, sokkal vonzóbb vagy Mások számára. Arról nem is beszélve, hogy ez tök tipikus, amikor nincs párod, a kutyát sem érdekled, de ha foglalt vagy, egyből kellesz mindenkinek. :D
2014. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2014. aug. 2. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van. Látják, hogy kiválasztott férfi vagy, tehát fontos vagy egy nőnek, akivel jól elvagytok. A nők ilyenek. Elkezdi birizgálni a fantáziájukat, h hééé, ez a pasi magabiztos, jó kedélyű, és csaja van...:D Ekkor mozdulnának rád.
2014. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kerida ***** válasza:
Ha ez valóban ennyire egyszerű lenne, akkor jó kis épülhetne ki erre. Egyszerűen csak felbérelsz egy lányt, hogy X ideig tegyen úgy mint a barátnőd... aztán várod a csajok jelentkezését. :)
2014. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!