Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járt már valaki roma csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki roma csajjal? Milyenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rasszista "poénokra" nem vagyok kíváncsi, sokkal inkább valós tapasztalatokra.
2014. júl. 29. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Kamaszkoromban beleszerettem egy nagyon csinos roma csajba. De ő úgy gondolta hogy mit akarok én tőle ha én nem vagyok roma, és csak egyoldalú volt ez a szerelem. De azért később megértette hogy nem hülyéskedem és tényleg tetszik.
2014. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondják róluk, hogy: "Egy kanállal édesebb!" :):):)
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A romáknál sokkal fontosabb a család mint a magyaroknál. Ők még tisztelik a múltjukat, a házasság fogalmát. Természetesen mindig van negatív példa köreikben is, de az igazi romák ilyenek. Egyébként én magyar vagyok, de beleszerettem egy gyönyörű cigány lányba és megmondom őszintén vele tudnék jövőt tervezni.
2014. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit az előttem szólók mondanak! De annyit hozzá fűznék hogy függ attól hogy mennyire primitív a csaj családja és mennyire űzik a hagyományokat? Vannak bár sajnos kevés számban olyan roma családok akik ha nem lennének barna bőrüek nem mondanád meg hogy cigányok!
2014. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha normális a csaj akkor ugyan olyan mint a többi nem cigány a kapcsolatban /7-es voltam
2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szeretik a szinesfémeg főleg a vörös rezet
2014. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!