Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem mutatja ki egy párkapcsolatban hogy mennyire szereti a lányt? Lányok miért mutatják ki jobban?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem. Elvégre mindkét fél szereti egymást, akkor miért nem mutatják ki egyformán?

2014. aug. 6. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
fontos a kapcsolatban a kommunikáció, és hogy tudja és érezze a másik, hogy szereti a párja...szóval ezt meg kell beszélni, ha nem elég neked...mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát...ismered az 5 szeretet nyelvet? lehet kimutatja csak te nem úgy értelmezed :)
2014. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem csókolóztok, nem érint meg, nem figyel rád, nem kedveskedik, nem találkoztok, nem szánja rád a telefonegyenlegét és idejét? nos? :D nem értem mit nem mutat ki mesélj még :) , vagy nem mondja monden második mondat után hogy "szeretlekdrágaegyetlenrózsavirágszálam , te cukorborsómukuskám"? :D
2014. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az en parom kimutatja. :)


De amugy, termeszetesen nem csak szavakkal lehet kimutatni, hanem tettekkel, gesztusokkal is! Nem az kell, hogy naponta 25x elmondja, hogy mennyire szeret... Csak legyen figyelmes, lassam a szemeben, ahogy ram nez, ahogy megerint, ahogy megcsokol. A hetkoznapokban figyeljen ram oda es tartsa szem elott az en kivansagaimat is. Ezek mind-mind olyan dolgok, amelyekbol sugarzik a szerelem / szeretet.

Kulonben, ha igazan szeret, akkor kimutatja, ha nem mutatja ki egyaltalan, akkor valoszinuleg nem is szeret!

2014. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Huha 12-es. Nem én csak nem értem ha valaki szeret valakit az mutassa ki azt, nem értem minek kell itt védeni magatokat, hogy ti túl büszkék vagytok hogy kimutassátok. Nem azt mondom hogy minden percben mondja hogy szeret..
2014. aug. 6. 12:18
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mr. Truth nevű felhasználó válasza:


Mert a nőknek semmi sem jo... Ha nem sirunk érzéketlenek vagyunk ha sirunk akkor gáz... Ha megverjuk a pasit aki rámászik a nönkre vadállatok vagyunk ha nem akkor mulyák... Egyszerüen a nők álomvilágban élnek és senki nem tudja hogy mikor ébrednek fel abbol"


Ó, te jó isten, az észosztásnál sem állt sorba mindenki, az látszik.

A nők nem egyformák, ahogy az emberek, mint tágabb csoport, sem azok. Egyiknek erre van igénye, másiknak arra. Kicsit egyszerűbb, kicsit szárazabb, kicsit logikusabb és kevésbé érzelmes magyarázat ez, mint a tiéd.

Az, hogy mindenféle szerep eljátszásával próbálkozol random nőknél, hogy végre egyet a farkad végére kaphass, de nem sikerül, annak egészen biztosan más oka van, mint a nők általad elképzelt "álomvilága".

Hogy az emberi elme mikre nem képes, komolyan. Mindent kitalál, hogy a saját hibáival ne kelljen szembesülnie.

2014. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!