Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérjem meg a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a szüleimet arra, hogy a barátom nálunk alhasson?

Figyelt kérdés

Elég konzervatívak, ráadásul nem is tudnak arról, hogy együtt vagyunk (1 hónapja amúgy), mert kivártam amíg komolyodik a dolog, amúgy sem szoktam a szerelmi életemről beszélni a szüleimmel, sajnos nem olyan jó a kapcsolatunk. Ti hogyan kérdeznétek meg?

A barátom és én is 18 évesek vagyunk.



2014. aug. 6. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, úgy, hogy a létezéséről sem tudtak eddig, elsőre tuti nem lesz könnyű, de végül is felnőttek vagytok... A szüleid nyilván tudják, hogy ottalvás nélkül is meg*ughatnak...
2014. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mond el hogy van egy barátod és szeretnéd nekik bemutatni.. és mivel nehezen jut haza, itt aludhatna-e? De sajna jogukban áll ezt a kérésedet elutasitani, akkor ezt vedd tudomásul és oldjátok meg másképpen az együttalvást.
2014. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején nem kérdeztem meg.. egyszerűen csak az akkori barátomnál aludtam, otthon meg azt mondtam hogy a barátnőmnél alszom.

Soha senkit nem hoztam haza a férjemen kívül, akivel 24 évesen jöttem össze. Nem láttam értelmét minden pasit idehozni mert minek? Tudtam hogy biztosan nem az első vagy a második pasimmal fogok együtt maradni...így meg nem volt értelme bemutatni egyik pasit sem.

2014. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amig be nem érik a fejed lágya addig ők felelősek érted

18 évesen már az ember általában elég érett az ilyen dolgokhoz, már a törvény sem pofázik bele... kit érdekel mit mondanak a szüleid? ha akarod aludj a pasiddal...

2014. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!