Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, menjek vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sràccal,összejöttünk,de megbàntam.Nem tudom elmagyaràzni pontosan mièrt,talàn azèrt,mert nem annyira jo pasi,anyagilag nincs az exem szintjèn...Maradjak vàrva,hogy hàtha beindul a kèmia,vagy lèpjek ki minnèl hamarabb...nem tudom mit tegyek :(
2014. júl. 21. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit a szíved súg

ne ragadj le 1nél...

2014. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Anyagilag" Tovább nem is olvasom.
2014. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj le minél hamarabb, próbáld vele finoman közölni a dolgokat. Ne reménykedj hogy majd valamikor beindul a kémia annak már rég lennie kellene.
2014. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyagias ribizli
2014. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!