Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor éreztétek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor éreztétek már a kapcsolataitok belül a "szakítani kéne" érzést? Miért volt? Mi lett belőle végül?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer. Továbbra is együtt maradás.
2014. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1.5 év alatt minden 2. héten éreztem(tük)..és vége lett....azóta is sajnàlom :/
2014. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
régen 1-2-szer éreztem én, de aztán annyira beleszerettem , hogy már lassan 2 éve szakítás után és szeretem még... szóval ja...
2014. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 hónap után megmondtam neki őszintén és szépen, hogy bennem nem igazán alakultak ki érzelmek, csak sajnos ő már szerelmes volt, így megbántva érezte magát, és elkezdett velem elég gorombán viselkedni, nem értékelte az őszinteségem, pedig szerintem inkább mondjam el valakinek mit gondolok, minthogy magamban tartsam és csak nézzem, hogy ő mennyire szeret úgy, hogy én nem. Aztán adtam még egy esélyt a dolognak, nem volt jó ötlet 3 hónap múlva befuccsolt, csak erőlködés volt.
2014. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is éreztem már. Általában maradtam még, de mindig egyre inkább erőlködésnek tűnt, végül össze is omlott :( Szóval ha ezt érzed, akkor ott valami gond van.
2014. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatom volt, ott is éreztem, sőt, tudtam sajnos. Fél éves kapcsolat volt, és éreztem, hogy szerelem nélkül nem jó ez így tovább (előtte azt hittem, hogy nagyfokú szeretettel és tisztelettel megy, de nem). Szakítottam vele. Így volt a jobb neki (bár ő tényleg szeretett engem, de jobbat érdemelt nálam). Én meg szenvedek, hogy miért nem tudtam őt szeretni... :/ 18L
2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tobbszor. Mert nagyon nehez az eletunk, egymasra vagyunk utalva, nincs senkink, csak egymasnak vagyunk, elotte mind a ketten lazabbak voltunk, o bulis srac volt, most ejjel nappal hajt, hogy legyen valamink... Ugy ereztem, hogy en tettem ezt Vele, hogy nem ezt erdemli, es hogy jobb lenne neki nelkulem, a regi eletevel.... Aztan ratett, hogy ket eve probalkozunk, de nem esek teherbe, akarhogy szeretnenk....sok a megprobaltatas. Tul sok. De mar rajottem, hogy kulon sem lenne jobb,... Mar semmi nem lenne az mint regen, se neki, se nekem...nem lennenk boldogok. Most azok vagyunk, meg ha szarul is megy. Majd lesz valahogy, mindig volt valahogy. :-). Csak egyutt legyunk, es legyen szeretet, csak ez szamit. L|20
2014. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokszor, de aztán mindig jött az, hogy nem akarok egyedül maradni. 3 év után derült ki, hogy többször megcsalt és amikor utoljára beszéltem, akkor is az egyik kanjával volt. Elküldtem a fenébe (nagyon csúnyán) és vége lett értelemszerűen.
2014. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rengetegszer éreztem/tük a barátommal, de talán én többször, ugyanis voltak nőügyei, hazudozott, becsapott stb...kétszer szakítottunk is, de mindig visszatáncoltunk egymáshoz. Kb. fél éve érzem azt, hogy minden rendben, de ehhez 1 év huza-vona kellett...
2014. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!