Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Hogyan tudnék békével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan tudnék békével, és haragmentesen szakítani?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. Szóval.. Van egy srác már majdnem egy éve eggyütt vagyunk, (igaz már volt egy másfél hónapos szünet), és mielött összejöttünk jóban voltunk már 3 éve... Csak sajnos elkezdtem belölle kiszeretni, unom már h nem akar dolgozni, (én dolgozok+tanfolyamon vagyok)hogy neki jó a segély is, pedig 2 szakmája van meg jó esze... Jah és az anyja cukorbeteg meg egyéb bajai vannak, de nem fekvő meg halálos beteg, de úgy van vele h az anyjával akar lenni, stb... És emiatt elkezdtem már belölle kiszeretni, meg alig járunk el valahova, és eléggé fukar ember, meg az életfelfogásával vannak bajok, amiken nem akar változtatni, és nem akarom már h ezért kínozzuk egymást... Ő 26, és én 25. Szeretem őt, mint BARÁTOT, mint EMBERT,mert jó ember ezeket leszámítva és nem szeretnék vele rondán szakítani, meg veszekedéssel, szeretném h szépen váljunk el... Még sose szakítottam, ez volt az eddigi leghosszabb kapcsolatom, és az előző exeimmel jóba vagyunk, néha dumálunk FB-n, beszélünk, stb... Nem szeretném h rosszba legyünk, (bár ez tudom h rajta is mulik, de tudom h nem egy haragos emberke) adjatok tanácsot ahhoz h békével szakítsak! Mielött bárki lefikázna: nem szeretek senkivel se haraggal elválni, tiltogatni, meg törölni se szoktam az exeket... (szerintem ez olyan gyerekes, bár attol függ)

L/25



#vége #szerelem #szakítás #békével elválni
2014. aug. 7. 13:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Vááhh, olyan nehéz... és tudom h már nincs sok ahhoz h szakitsak... 1x már szakitottam vle, de vissza mentem hozzá... Bár akkor normálisan szakitottam vele, emberi, felnőttes módon, normálisan reagált
2014. aug. 23. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!