Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha Ennyire szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha Ennyire szeretem? 16/l

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt,fél éve voltunk együtt,amikor elköltözött a családjával 130 km-rel távolabbra tőlünk.Nem szakítottunk,folytattuk a kapcsolatot,iskola időben kb.mindem második hétvégét töltöttük együtt.Most Ugye nyár van,abból állt az egész,hogy mindent együtt csináltunk,volt olyan,hogy lejött hozzám egy hétre,majd hazament,rá 2 napra meg én mentem fel hozzá 1-2 hétre és így tovább.Nagyon hozzászoktunk ehhez,és tudom,hogy nem sokára iskola,és nem tudunk majd Ennyit találkozni és már most a sírás kerülget,ha erre gondolok.Iszonyatosan szeretjük egymást.Annyira szeretem,hogy az már fáj.Júliusban volt a szülinapja,de anyukám nem akart engem elengedni hozzá (mindig ő jött általában,mert anyu félt egyedül elengedni),és ebbe bele is törődtünk.Viszont a barátom legjobb barátja rábeszélte anyut,hogy hadd menjek fel és elengedett.Senki nem tudta,hogy megyek csak én és a barátom legjobb barátja (meg persze a Szüleim),én voltam a "meglepetés" ,és amikor a barátom meglátott,akkor konkrétan sírógörcsöt kapott,annyira meghatódott,engem is elkapott most is a sírás,ha visszagondolok,arra a gyönyörű percre.Huhh,elkanyarodtam a témáról.Mit tegyek,hogy ne ő járjon éjjel -nappal,minden egyes másodpercben a fejemben?Direkt sokat vagyok a barátnőimmel,de Nekik is róla beszélek,meg most diákmunkán is vagyok,de akkor is csak Ő jár a fejemben.Reggel is ő az első gondolatom,sokszor a tanulás sem ment miatta(szerencsére nagyon jó tanuló vagyok).Valaki adna nekem tanácsot vagy tippet?

2014. aug. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy tengődnek benned az érzelmek.Ilyen sok utazást,akkor nem kicsit lehettek pénzesek.Ilyen a fiatalszerelem.
2014. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátod hány éves? :)
2014. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj,hogy nincs sok pénzünk.Ezért kezdtem el a nyáron dolgozni,amúgy egy oda-vissza buszjegy 2500 Ft,ez az én munkámból simán kijön,meg a barátom is dolgozik,és legtöbbször ő jön,de ők sem gazdagok,ahogyan mi sem.Amúgy nemsokára 18 éves lesz.
2014. aug. 9. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
18 évesen majd ennyi pénzt keresel? persze,úgy hogy most vagy együtt sülve-főve a barátnőddel.18 évesen én nem tudok eljutni,bár az függ attól hol élsz.
2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Vagyis a barátoddal.
2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj erre, hidd el életed egyik legszebb nyara is lehet ez, próbáljatok minél több közös élményt szerezni ˇˇ :))
2014. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló az alapszitu, én 17(F), ő 16, annyi a különbség, hogy mi amikor megismertük egymást már messze laktunk egymástól, és egyikünk sem akart távkapcsolatot.

Nem is ez a lényeg, ezt csak ilyen érdekességképp mondtam, a lényeg, hogy most nem olyan rég voltam nála, csak így barátként, egy napra. Egy olyan 1-2 órával azelőtt, hogy el kellett volna menjek jött elő ez az "elválás érzés" amit Te is mondasz mindkettőnkben. És erre fel mondott ő valami ilyesmit: "Úgy utálom, hogy ilyenekre gondolok mindig. Még itt vagy, most örülni kell neki, mert tök jó! Majd ha elmész akkor lehetek szomorú."


Szóval hát nem könnyű, csak ez a hozzáállás működik jól. Legalább mondogasd magadnak, az is segít. :)

2014. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!