Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi legyen!? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsii29 kérdése:

Nem tudom mi legyen!? Nem akarom emiatt elveszíteni sem, de én még nem vagyok elég biztos ebben. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Két hete vagyunk együtt barátommal..ideje lene felvállalni a kapcsolatunkat szerinte..de én még várnék..holnap lesz egy találkozó ahol kb az össze közös ismerősünk ott lesz..ott akarná elmondani hogy együtt vagyunk...de én még várnék vele..

Nem akarom megbántani sem őt..de én még nem gondolom hogy ennek itt az ideje..talan magamban sem vagyok még elég biztos!

Viszont nehéz lenne csak simán ugy tenni mintha nem lenne köztünk semmi...segítsetek kérlek!! Tanácsokat tapasztalatokat minnél többet szívesen fogadok!! Előre is köszi 19/L



2014. aug. 10. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudommal nem szabad párkapcsolatot kezdeni és folytatni sem!


Azért érzed azt, hogy nem tudod, mert valójában nem akarod, csak nem mered bevallani.

2014. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha két hét után így kételkedsz, ilyen fiatalon, akkor inkább hagyd szegényt menni a saját útján..

Ilyenkor kéne leginkább lángolni, azt érezni, hogy "büszke vagyok rá, hallja lássa az egész világ!" :))

2014. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja vagyok együtt a párommal, igaz köztünk van 18 év korkülönbség (én 20, ő 38). A szüleimen és a legjobb barátainkon kívül senki nem tudja, hogy együtt vagyunk. Igaz mi Pesten élünk, el szoktunk járni együtt sok helyre kézenfogva, de még úgy nem jelentettük be a nagyközönségnek, pl. FB-n sincs kint egyikünknek sem kapcsolati státusz, nincs rólunk sehol közös kép. Az ismerőseim joggal gondolhatják, hogy továbbra is szingli vagyok, mert találkozáskor sem beszélek arról, hogy van párom, ő pedig nem is kérdezik. Én bízom benne, és remekül megvagyunk, de egyelőre szeretnénk ezt kettőnknek megtartani, és egyáltalán nem akarjuk világgá kürtölni.
2014. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!