Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni

Figyelt kérdés
Barátnőm (42) és én (20), 9 hónapja "vagyunk együtt", és szeretnénk már normálisan együtt lenni, ám ő fél hogy mások megszólják a korkülönbséget. Hiába biztatom, hogy a kutya sem fog ezzel foglalkozni, valamint van mellettem férje, és nem tud tőle megszabadulni, hajtogatja hogy egyedül akarja megoldani, pedig nem egy megoldást találtam már a problémára.. meg folyton azzal jön, hogy ő nem tudja nekem megadni azt, amire szükségem van, és hiába mondom, hogy de igen meg tudja. Attól is fél hogy később én hagyom ott.. Most teljesen össze van törve, hiába mondok neki bármit, hiába biztatom, egyre csak hajtogatja hogy tönkretett engem, meg hogy ő milyen egy senki és a többi.. Felvetett már öngyilkosságot is.. Voltak köztünk nézeteltérések de eddig mindig megoldottuk, most teljesen el van keseredve, kérlek segítsetek, mert nem akarom elveszíteni, azt meg pláne nem hogy valami hülyeséget csináljon! Köszönöm előre is a válaszokat
2014. jún. 29. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
van férje? na és gyerek?
2014. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyerek is van, 22 éves. Mondtam neki, hogy beszéljen vele, mert úgyis segíteni fog, mivel ők nagyon jók megvannak, de nem akar..
2014. jún. 29. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát először is el kéne válnia a férjétől, ha együtt akartok élni.

Ha igazán szeretitek egymást, akkor a korkülönbség nem számít, ne foglalkozzatok ezzel.

Ha boldog vagy mellette, azt nekiis kéne éreznie, de mivel hibásnak érzi magát, mondd el neki rengetegszer, hogy te vele akarsz lenni, és milyen fontos neked ő.

Éreztesd vele, hogy mindenben mellette fogsz állni, és ezt együtt kell megoldanotok, nem lesz egyedül, nem kell félnie ettől.

2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyiszor elmondtam már neki, hogy ne féljen attól, hogy otthagyom, és elmondtam neki, ha valaki mégis megjegyezni mellette vagyok, és nem csak ilyen téren hanem bármikor segítek amiben csak kell, de egy darabig meg is értette, de most annyira összeomlott hogy szinte meg sem hallja...
2014. jún. 29. 20:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Éreztetem hogy boldog vagyok mellette, bár volt hogy nálam is elszakadt a cérna és mondtam neki elég komoly dolgokat, de aztán megbeszéltük.. És ezt is mondtam, hogy beszéljünk meg mindent, biztassuk egymást, tartsunk ki egymás mellett, mert csak így tudjuk megoldani..
2014. jún. 29. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak szerintem seriously fucked up shit ez a történet?
2014. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Soha nem gondoltam hogy ilyen helyzetbe kerülök, főleg hogy egy senki voltam ezelőtt, pont ő hozott ki a depresszióból, de nem is ezért érzek így iránta, hanem mert elragadó személyisége van és még sok más miatt.. De most tényleg nagyon tanácstalan vagyok. Eddig mindig megoldottuk a problémákat.
2014. jún. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!