Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel egy éve vagyunk együtt és mindig védekeztünk óvszer + tablettával. Mostanában viszont rosszul érezte magát és elment nőgyógyászhoz, aki csináltatott vele egy tesztet. Negatív lett, de elküldte vérvételre, mert terhességre utaló jeleket talált. Ám ez is negatív lett. Nekem persze erről nem szólt csak a vérvétel eredményét láttam meg és megkérdeztem, hogy ez mi és elmondta az egészet. Kicsit most ezért pipa vagyok rá, azt mondja nem akart idegesíteni, de hogy bízzak meg benne ezek után?

2014. aug. 12. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Mi a probléma? Melyik elem az ebben a történetben, ami miatt megrendült a bizalmad benne?
2014. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
B@$zki te hulye vagy...ilyenen kiakadni
2014. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ha egyszer már az elején elmondhatta volna, hogy mi a helyzet, a papírt is véletlenül láttam meg.
2014. aug. 12. 01:54
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellett volna kiakadnod ezért.. Megjött vagy mi?:D Nem csodalnám ha ezek után a barátnőd lenne pipa..
2014. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen mond meg neki ha legközelebb bármi gond van szeretnél tudni róla, mert szereted. Nem mindenkinek alap a teljes bizalom, ő is aggódhatott....
2014. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, de egy ilyen fontos dolgot nem akar velem közölni, esetleg csak akkor, ha pozitív lett volna a teszt...
2014. aug. 12. 01:57
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Istenem...
2014. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5

Köszi. Egyébként is bocsánatot akarok kérni, de akkor is felbosszantott.

2014. aug. 12. 01:58
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
És azzal mi a baj? Igaza van minek idegesített volna feleslegesen. Ennek semmi köze a bizalomhoz
2014. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem dobd ki, hazug csajszi
2014. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!