Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel egy éve vagyunk együtt és mindig védekeztünk óvszer + tablettával. Mostanában viszont rosszul érezte magát és elment nőgyógyászhoz, aki csináltatott vele egy tesztet. Negatív lett, de elküldte vérvételre, mert terhességre utaló jeleket talált. Ám ez is negatív lett. Nekem persze erről nem szólt csak a vérvétel eredményét láttam meg és megkérdeztem, hogy ez mi és elmondta az egészet. Kicsit most ezért pipa vagyok rá, azt mondja nem akart idegesíteni, de hogy bízzak meg benne ezek után?

2014. aug. 12. 01:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy min akadtál ki, vagy min kellett volna ebben a sztoriban kiakadni. De tényleg. Magyarázd már el nekünk, légyszíves. :D
2014. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Te a tipikus hisztis p*csa fiú megfelelője vagy. :D
2014. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Igaza van a kérdezőnek...!!! Gondolkozzatok már! Rosszul érzi magát a csaj, elmegy nőgyógyászhoz (nem szól róla), a nőgyógyász tesztet csináltat vele (ezt sem meséli el), az eredmény után a doki szerint még mindig fent áll a terhesség veszélye (ezt sem említi meg) majd jön a vérvétel, ami gondolom nem aznap történt, tehát volt legalább egy teljes nap (minimum), ameddig fenn állt a lehetősége egy olyan életre szóló dolognak, ami a srácot is ugyanúgy érinti, és erről is mélyen hallgat...majd megkapta az eredményt, oké kiderül, hogy semmi gáz, de még ezután sem mondaná el magától...szerintetek ez normális? Ti örülnétek ha a ti párotok kihagyna benneteket egy ilyen szituációból?! Azt ne mondjátok, hogy az normális dolog, egy rendes párkapcsolatban ilyet eltitkol a nő a férfi elől...!!

Kérdező...jogosan kaptad fel a vizet, igenis szóljon ha baj van, te is szólnál, ha valami gondod lenne, mert az a normális, ha nincsenek egymás előtt titkaitok...de azért gondold végig magadban azt is, hogy vajon miért érezte úgy, hogy felesleges dolog erről téged értesíteni, miért döntött így...és ha beszélgettek akkor erre kérdezz rá...lehet te sem mindig úgy reagálsz a dolgokra, ahogy kellene, ezért hagyott ki a dologból, akkor viszont neked is változtatni kell egy-két dologban!


26/N

2014. aug. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

pont az a lényeg, hogy nem volt semmi baj.

ha meg elmondta volna, azt kérdeznéd, hogy mit drámázik feleslegesen.

2014. aug. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Baj nem akkor van, ha tesztet csinál, hanem akkor, ha az pozitív. Terhes volt? Nem. Ez egy életet meghatározó szituáció volt? Nem. Hogyha szólt volna, változott volna valami azon kívül, hogy a kérdező is csak izgul, és bazi idegesítő lenne? Nem. Akkor meg tényleg ne idegesítsél már, te 26N, mert borzalmas érveid vannak... Neked is be kell számolnod minden egyes mozdulatodról, vagy honnan veszed te ezt az irányelvet?
2014. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy valahol mérges rá, mert ez rád is tartozik. De a vérvételes papírt, amikor megtaláltad, azért bevallotta neked, ami jó dolog és nem kezdett valami mást kitalálni. Megbízhatsz szerintem még ezek után, mert ez azért nem egy halálos bűn és nem csalt meg vagy hasonló. szerintem ne idegeld magad ezen.
2014. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy halálos bűnt követett volna el, vagy, hogy be kell e számolni minden fingásról...!!!

Nekem például marha szarul esne, ha a párom "elfelejtene" arról tájékoztatni, hogy dokihoz megy, mert van valami baja...szerintem az a normális, hogy azt mondom a másiknak, hogy kicsim, elég rosszul érzem magam, elmegyek dokihoz...és miután végeztem, felhívom és elújságolom, hogy mi történt...ha komoly a baj, ha nem...mert velem történik, és ha tudom, hogy szeret a másik, akkor azt is tudom, hogy fontos neki az is, ha épp valami nem a legfrankóbb velem...ez nem arról szól, hogy nem akarom felidegesíteni a páromat feleslegesen...és ha terhes lett volna? Hogy esett volna szegény srácnak, hogy kimaradt az előzményekből? Oké, ez most nem így végződött, de úgy gondolom, hogy ha eltudja mondani egyik a másiknak, hogy reggel mit evett, és, hogy délután elmegy edzeni, akkor nehogy már egy ilyen dologról kussoljon valaki!!!! Komolyan nem is értem, hogy itt egyeseknek milyen kapcsolata lehet?! Ilyet nem megbeszélni normális, komolyan? :D Akkor miről beszélgettek, hogy ki mit posztolt facebookon? :D Mekkora felszínes emberek vagytok...most tényleg lesokkolódtam...


26/N

2014. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!