Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek adjatok tanácsot....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot. Hogyan felejtsek el egy reménytelen szerelmet? 3 éve tart.

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek hulyesegek,nekem is volt mar hogy tetszett egy fiu, finoman el is mondtam neki, de o meg azt mondta nem jovok be neki, most akkor kezdjek el en is remenytelen szerelembe esni. En ugy viselkedtem, hogy orultem, hogy ezt ilyen tisztan megmondta es eljartam a baratnoimmel szorakozni, megismerkedtem egy rendes sraccal es nagyon szeretem. Persze aztan a fiu, akivel nem jott ossze felkeresett, de ugy gondoltam, hogy inkabb nem foglalkozom vele. A masik erzeseit tiszteletben kellene tartani, es ha nem jon ossze vele a akapcsolat akkor tovabb kellene lepni es keresni olyat akivel minden jo.. Ez szamomra beteges, hogy csak o kell nekem..
2014. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

az enyém 1évig tartott/tart énis volt hogy hánytam idegességemben miatta, nem tudtam kezelni az érzéseim, de nem kellettem a csajnak, sose szeretett, és amint vége lett A pasival egyből lett B pasi én meg a lelki szemetes láda meg a számára asszexuális legjobb barát aki a szamár ha nincs ló ha meg van akkor le lehet szarni. szerettem így 1évig elfogadtam ezt a szerepet is. most elvan B pasival két hete le se szar, nem is ír. én meg próbálok felálni és túllépni a reménytelen szerelmemen. 19/F


a válasz a kérdésedre:

1 ne rágodj rajta verd ki a fejedböl ha azon kapod magad hogy rajta agyalsz valamit csinállj ami elterel

2 járj ki haverokkal stb minél kevesebbet légy magad és otthon azis jól elvonja a gondolatokat

3 szervezd be a napjaid legyen mindig mit csinállni sose unatkozz sose légy tétlen mindig foglalkozz valamivel legyen tartalmas napod

4 nyiss mások felé mégha nemis jön be annyira de ne légy magányos és elutasító (persze nem kell kapcsolatba menekülni de barátkozz)

5 beszéllj rola a bizalmas barátaiddal, könnyebb megemészteni

6 adj magadnak időt hogy az érzelmeid lecsillapodjanak (hetek honapok akár évek ha három éve tart már)

7 vágj új dolgokba amiknek nincs köze hozzá

kb ennyi. ezek segítenek de csak idövel.

2014. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!