Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkozás után normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás után normális ez?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal nagyon jol beszélgettünk átkaroltam a vége fele. Arcra puszival búcsúztunk. Utána napokban kicsit keveset ir vissza. Lehet hogy prúbára tesz mennyire fontos nekem azaz mennyire futok utána?

2014. aug. 16. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak nem jössz be neki :D Miért akarna próbára tenni? Hülyeség.
2014. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de eddig ő futott utánam és amikor sétáltunk is őis olyan laza volt beszélgettünk szoval nemtom
2014. aug. 16. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne fácsén beszélgessetek, hanem hívd el randevúra! Ha hárít (akkor pont nem jó) és nem ad alternatív időpontot, akkor jó eséllyel lapát, ha belemegy, akkor minden oké.
2014. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nők hülyék, ne próbáld meg megérteni őket.
2014. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es! Ment a zöld kéz.
2014. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doruss ***** válasza:
Lehet, hogy próbára tesz. Tarts ki, de azért ne nyomulj nagyon. Inkább azt nézd mit ír, ne azt, hogy mennyit. Ha pedig azért ilyen mert nem jösz be neki, azt úgyis meg fogod látni később. Egyébként tényleg érdemesebb inkább a személyes találkákra alapozni.
2014. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!