Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám magam véglegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam véglegesen túltenni az exemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. két évvel ezelőtt volt egy 3 hónapig tartó kapcsolatom egy lánnyal. Nem volt egy hosszú kapcsolat ez tény.

De egyszerűen két éve nem vagyok képes elfogadni, hogy nincs többé számomra.

Annak idején egyik haverom barátnője által ismertem meg és érdekes, hogy a haveri társaságban szinte jó ideig szinte sosem beszélgettünk egymással, de valami úton módon még is úgy hozta a sors, hogy egy szórakozóhelyen egy alkalommal elkezdtünk beszélgetni egymással, rá 1 hétre már össze is jöttünk.

Igazából szerettük egymást, megvolt köztünk az összhang, csak rosszkor voltunk rossz helyen.

A haverom akkori barátnője, akivel legjobb barátnők voltak, teljesen manipulálta, teljesen kifordította önmagából, mikor társaságban voltunk már szinte undorító volt a stílusa amit megengedett magának. Viszont ha nem volt a csaj társaságában, illetve kettesben voltunk teljesen jól éreztük magunkat mindig.

Sőt nekem is családi problémáim voltak,neki is pont váltak a szülei, és ezek a dolgok rengeteg felesleges veszekedést generáltak köztünk, ami miatt vége lett. Utána jó ideig nem is beszéltünk egymással, a csaj most már kint lakik Németországban, a barátnőjével együtt mentek ki, akivel aztán összevesztek, mert ő is rájött, hogy manipulálja teljesen, meg rossz hatással van rá valóban. Utána felvettük egymással a kapcsolatot Facebookon, beszélgetünk mai napig mint barátok. Pont a múlt héten jött haza, meghívott egy közös bulizásra a haverjaihoz, meg kettesben is találkoztunk, és teljesen jól éreztük magunkat egymással De ő sajnos külföldön él, és van barátja, akivel egyáltalán nem boldog. A csávó semmit nem tesz meg érte, egész nap csak gépen játszik, dolgozik meg alszik és szegény csaj teljesen depressziós, életúnt lett mellette.


Egy szó mint 100, szeretném elfelejteni abban az értelemben, hogy ne gondoljak rá többet úgy, hogy mi lenne ha mi újra együtt ...stb. Mert én is tudom hogy tovább kellene lépnem, és hogy úgy sem jönne velem össze újra, mivel elmondta, hogy egyik exével sem akarna újra összejönni, mert ami egyszer nem ment, akkor máskor sem fog szerinte. de egyszerűen ha csak meglátok róla egy fényképet, vagy akár rámír Facebookon, egyszerűen eldobok mindent, nem foglalkozok semmi mással, csak azzal,hogy vele beszélhessek... és rohadtul elegem van ebből, hogy minden lányban kb őt keresem, a hasonló vonásokat...


És azóta eltelt 2 év ... és nem volt senkim. Ismerkedtem, de senki nem fogott meg.


Ti nektek hogy sikerült túltennetek magatokat?


25/f



2014. aug. 16. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az első mondat után meghaltam. 2 éve vége, és 3 hónapig tartott, és nem tudod túl tenni rajta magad? Uramisten...
2014. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KlenDie ***** válasza:
Édes drága fiam! Azt javaslom, hogy terítsed ki a volt macádnak a lapokat mond meg neki, hogy nem tudod elfelejteni meg a többi rizsát amit ide ki írtál. 1 megfogsz könnyebbülni, mert ahogy a szavadból kiveszem te megint jól teli raknád a fosókáját. Na de egy szó mint 100 mond meg neki mit érzel és vagy azt mondja, hogy próbáljátok meg vagy azt hogy ne haragudj, de túl kicsi volt a fütyköst vagy tudod mit csinálj amit akarsz.
2014. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egy három hónapos kapcsolat is lehet olyan intenzív, mint másnak egy 5 éves. Sajnos megoldást nem tudok, vagyis...én egyáltalán nem kommunikálok a 8 hónapja exemmel, mert rettegek tőle, milyen élete lehet. Nem tudok szembesülni vele, hogy pl. barátnője van vagy bármi, szerencsére összefutni nem tudunk, de biztos sírva elrohannék, ha mégis...26l
2014. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
üdv a klubban 23L
2014. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De aranyos nem sűrün van ilyen férfi aki ennyire szeret :) de ezzel szemben...MOND MEG MIT ÉRZEL TE!!! Ha nem teszed örökké bánni fogod mert nem tudod mi lett volna ha es ez a ha kerdes nagyon udegesito tud lenni!!
2014. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!