Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy belém szeressen egy olyan pasi, aki mindenkit megizél?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 17:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De basszus, tudom, hogy csak azt akar
2014. aug. 17. 17:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Óh, te kis ostoba, naiv jány... :)
2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha bejönnél neki, és nem csak dönteni akarna, akkor a jelenlétedben meg sem merne mukkanni, és mindig csak lesne téged. Alig merne hozzád szólni, és iszonyatosan zavarban lenne előtted:D


Lépj túl ezen a pasin, csak egy kósza egy-két alkalmas senki lennél.Nála te királylány nem leszel, még akkor sem ha a legnagyobb lepedőakrobatikádat fogod bevetni.

2014. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg az összes többi csajt megizéli a Földön. Onnantól te leszel az egyetlen, akihez még lesz kedve.
2014. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem húzd az agyát, ne add könnyen magad. Aki könnyen adja magát, az nem kihívás az ilyen alfahím srácoknak. Úgy kell érezze, hogy nagy kincs vagy, akit nem biztos hogy valaha is megkaphat. Ezt persze nehéz eljátszani ha nagyon odavagy érte, de hidd el, férfiként mondom, aki nem kihívás, azzal komolyabban nem is számol egy férfi. Az elérhetetlen jégkirálynőknek pedig a csillagokat is lehozzák az égről, csak mosolyogjon rájuk:)


Aztán majd egyszer nagy nehezen megengeded neki, és szerintem akkor is viselkedj picit jegesen. Nem egyszerű, de ha meg tudod csinálni, magadhoz láncolhatod.

2014. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2014. aug. 18. 09:05
 17/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amíg a pasas fejében meg nem születik az igény, hogy nem csak megdugni szeretné a csajokat, hanem párkapcsolatban szeretne élni eggyel, addig ha megfeszülsz se éred el, hogy dugáson kívül bármit is akarjon tőled.


Megjátszani magadat emiatt nem érdemes. Az működhet, amit Humble35 írt, ha alapvetően olyan a személyiséged.

Két dolog jutott így hirtelen az eszembe: azért ne légy fa.ina, éreztesd vele, hogy vonzónak találod, de kerüld az olyan szituációkat, ahol szexre kerülhet a sor, pl. a lakásodba ne hívd be, te se menj fel hozzá. Az, meg hogy téged is le akar fektetni fel se vedd egyelőre, tudod, te mondtad: "mindenkit megizél." A másik az, hogy az ilyen pasit meg is kell valahogy tartani, és az sem kis móka...

2014. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Juj, mi az, hogy megizél? De izgi, mi lehet az??
2014. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
apád fasza
2014. aug. 21. 22:46
 20/21 anonim ***** válasza:

A barátom 6 évig járt egy lánnyal,akivel időközben távkapcsolatban éltek. A lány emiatt szakított vele.


Ezután azt hitte,sosem lesz szerelmes. Pár hónap bánkódás után gigolonak állt (NEM szó szerint :D).

Aztán megismert engem,és minden megváltozott.

Mindent elmondott,nem titkolt semmit,és bár kicsit zavart,hogy ennyi lánnyal volt-értékeltem az őszinteségét. Az meg pláne tetszett,hogy az 1. bnőjével gumi nélkül,de az összes többivel gumival csinálta.

Én vagyok a mindene. Furcsa ez a szerelem...,mert más mint a többi. Ez az igaz szerelem,hogy miattam felhagyott ezzel :)

2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!