Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt mondja, tetszhetem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondja, tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

A férfi, aki tetszik nekem egy ideje, ma azt mondta, mikor beszélgettünk a volt barátomról: 'Nem is érdemelt meg téged.'

ez annyira meglepett, mert fordított esetben, ha őróla és az exéről beszélgetünk, én nem mertem volna ezt mondani, hiába odavagyok érte.

Szerintetek tetszhetek neki?



2014. aug. 19. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti!
2014. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen és már titokban eltervezte az esküvőtöket és már írt is egy listát róla, hogy milyen neveket szeretne adni a gyerekeiteknek!
2014. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szokásos szöveg a pasik részéről az olyan buta nőknek akik az előző kapcsolatukban résztvevő másik felet besározzák.Úgy hogy döntsd el, mennyire tetszel neki.
2014. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sároztam az exem, ugyanis ő már ismeri azt az embert 8 éve, míg én csak 1 éve ismertem meg, és csak 4 hónapig voltunk együtt, és ő dobott engem.

Szóval nem szokásom befeketíteni senkit, hanem ő már régen ismeri, nem kellett bemutatnom neki, milyen.

2014. aug. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!