Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tette ezt velem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem? Mi történt vele? Mi volt ez a 180°-os fordulat?

Figyelt kérdés

Van egy Szerelmem akit még neten ismertem meg,9 hónapja vagyunk együtt, 150km távolság van közöttünk,mikor összejöttünk tanultunk mindketten, a lakhelyem közelében tanult és sűrűn találkoztunk,amikor tudtunk és akartunk.Sok mindent,sőt rengeteget ígért,amiket ő magától kezdeményezett és nem én kértem,mint pl: engem szeretne feleségül,tőlem szeretne gyerekeket,ígérjük meg egymásnak soha senki mással nem fekszünk le,nem csaljuk meg egymást,örökre együtt maradunk stb. Mikor eljött az idő,hogy munkát keressek felvetette,hogy mi lenne ha hozzájuk mennék lakni,és ott a környéken dolgoznék?Bele egyeztem,annak ellenére,hogy féltem,hogy ezért keveset láthatom a szeretteimet.. ez volt egy vasárnapi napon,beszélt velük, igen ám de hihetetlen fordulatot vett az egész.. mint egy lavina úgy megindult minden,közölte velem mi történt közbe ezt írta szószerint fb-n:szia szerelmem <3<3<3<3<3<3<3<3

multkor miattad nem tudtam aludni mert nem voltal velem <3<3<3<3

tegnap este ota szar a kedvem :(((

nem.akarom hogy elhagyj :(((((tevagy az en kicsikem <3<3<3<3<3<3<3<3

remelem nem tervezted hogy elhagysz :((((((

nagyon jo parom vagy <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

es szeretnem is hogy az maradj <3<3<3<3<3<3<3<3

sajnalom hogy nem tudtam.megoldani :((((( sajnalom :((((

este meg hivni foglak vard a hivasom szerelmem <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

vegtelen csok ozon prunytyooooo szerelmem <3<3<3<3<3<3<3 ezután mentem hozzá csütörtökön és semmi öröm az arcán,semmi ölelés,csók,egy szájra puszi volt nehezen,megérkeztünk hozzájuk nem is beszélt útközbe hozzám persze,közölte hogy jó nagy szarban vagyunk mi legyen?Szakítani akart,szünetet tartani,kitalálta hogy csináljuk 3-asban,aztán hogy ha nem akkor külön-külön másokkal,azzal az indokkal hogy ő fiatal,nem úgy szeret mint régen és hogy szeretne másokkal is csinálni,és nem az én hibám ez mind meg hogy nagyon jó a nemi életünk is.. Szóval nem tudtam mi lelte,elrabolták az ufók,agy/érzelem mosás volt,esetleg valami klón? hihetetlenül nagy fájdalmat okozott ezekkel igazából,de én ezek ellenére is nagyon szeretem,és szerelmes is vagyok,nem vaktába és nem azért mert hülye vagyok,csak egyszerűen egy a gondom nem értem mi lelte,úgy gondolja így pótolhatja a hiányom?Szerintetek mi történhetett igazából?Jelenleg szünetet kértem tőle,hogy átgondolja ezt mind.Mi tévő legyek,hogy visszafordítsam a kapcsolatunk elejére,mikor igazán boldog szerelmes pár voltunk?



2014. aug. 20. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van aki elolvasta?
2014. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát, szerintem nem bírta a távolságot, lement, hogy kicsit kiszellőztesse a fejét, de ott találkozott egy csajjal és.... nem akarom az ördögöt festeni a falra de szerintem volt egy egyéjszakás kalandja valakivel amit szinte rögtön megbánt és marja a lelkiismerete. és valoszínűleg azért akar most külön külön hogy te is csinálld mással is hogy megnyugodjon a lelke hogy nem csak ő csinálta mással miután összejöttetek, hanem hogy legyen egy ilyen időszak is ami után újra egymásra találhattok. szerintem ezért nemtudott neked mit mondani meg a szemedbe nézni mert ennyire bátja a lelkiismerete.

19/F véleménye :)

2014. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én elolvastam és elég hihetetlenek tűnik
2014. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

elvileg fiatal, meg minden, tehát természetes hogy vágyik másra is, egy kis újdonságra, ha vársz vele, akkor rájön hogy badarság volt ilyenekre gondolni

de az már durvább hogy azt mondta hogy nem szeret úgy ahogy előtte, sztem ez a kapcsolat igy már halott, ha rendbe is jön, akkor sem hinném hogy túl fogod tenni magad rajta

2014. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

már második adag szivecskeömlés kiakasztott.

(prutyotyó?! :D)

fogalmam sincs miért tette, valószínűleg nem olyan mélyek az érzései, mint neked, ha hirtelen

így tud viselkedni. de számomra már az írásstílusa is iszonyat idétlen, bocsi, de nem tűnik túl intelligens embernek.

2014. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja igen, a 2. válaszoló gondolatát is le akartam irni, csak elfelejtettem mire végeztem :D de ez esetben, nem magmagyarázható, hogy édeshármast akart
2014. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van egy 3. nőci a képben, valószínűleg neki szólt az üzi amit véletlenül nálad landolt. Bár ettől a sziruphegytől az én gyomrom biztos felfordulna.
2014. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de mert ha édes hármas alatt pasit értett akkoris már megnyugodna a kis lelke (2. vagyok)
2014. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de mert ha édes hármas KÉT* alatt pasit értett akkoris már megnyugodna a kis lelke (2. vagyok)****

(bocsi az lemaradt :D)

2014. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LazyJones ***** válasza:
Szerintem semmi rendkívüli, velem első exem ugyanezt megjátszotta egy több éves kapcsolatban. A vége persze az lett, hogy lelépett a francba. Valószínűleg egyszerűen kijött rajta a "nem éltem eleget" életérzés, és nem tud mit kezdeni azzal, hogy egyszerre több irányba kúrálná a jónépet. Szerintem ne tépelődj sokat, fogadd el, hogy ez nem jött be, és lépj tovább. Minden perc, amit emiatt szenvedsz, az ablakon kidobott idő!
2014. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!