Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felvállalnának-e a 40 fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállalnának-e a 40 fölötti hölgyek igazi párkapcsolatot,18 év fölötti korkülönbséggel ahol a férfi a fiatalabb?

Figyelt kérdés

Ha kialakulna az a szikra amit mindig is várt,lemondana a kapcsolatról csak azért mert fiatal vagy adna neki esélyt? Eltudnák képzelni,hogy képes lenne hűségre egy ilyen helyzetben mindkét fél?

Ha igen,ha nem miért?



2014. aug. 21. 18:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25 vagyok, 38 éves nővel vagyok, de nem egy életre tervezünk.
2014. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

tegnap 12:20!


Manapság sajnos az egykorúak sem terveznek egy életre.

2014. nov. 18. 14:39
 13/22 anonim ***** válasza:
Éppen ennyi korkülönbséggel vagyok szerelmes egy fiatalabb férfibe, de sajnos ö nem vállalja fel a kapcsolatunkat, ez fáj.
2015. máj. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Fel, simán!!!!
2015. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 09:46

Hány éves vagy?Volt már fiatallal kapcsolatod?

2015. máj. 19. 15:26
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
44 éves vagyok, igen volt sokkal fiatalabb férfivel kapcsolatom, de ő nem merte felvállalni )emberek szája, anyja, ilyenek miatt). Nagyon szerettem őt!
2015. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

27 éves, érzelmileg érett és intelligens férfi vagyok, volt már húsz évvel idősebb barátnőm.


Jelenleg egyedülálló vagyok, de nem vetném meg egy 40-en felüli nő társaságát. :)

2015. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igazi párkapcsolatot nem vállalnék fel, és nem hiszem, hogy kialakulna az a bizonyos szikra. Engem az érett, korombeli férfiak vonzanak, egy huszonévesnek közel sincs annyi élettapasztalata stb. Még szexpartnernek sem kéne, bár erre végleges nemet azért nem mondok, mert nem tudhatom, nem találkozom-e egy kivételes egyeddel. De komoly kapcsolatra semmiképp, nem az emberek miatt, hanem magam miatt. Én szeretek a fiatalabb lenni a párkapcsolatban.
2015. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 jegecske ***** válasza:
Ha csak szexre gondolsz, igen
2015. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem is az erett korombeleik erdekelnek, sot az idosebbek, sosem hittem volna, h van ilyen plane velem. De volt szikra egy nalam joval fiatalabbal,es be is panikoltam.


Egyszer talakoztunk is, de akkor eszembe jutottak a gyerekeim, az o anyja eleg sok minden vegig futott az agyamon es nagyon zavart a helzyet. Es csak szex lehetett volna belole, de meg az is zavart volna, nemhogy tobb egy kapcsolat.


41N

2016. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!