Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjuk hogy megtaláltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjuk hogy megtaláltuk a nagy Ő-t, és nem csak a szerelem és a rózsaszín köd miatt érzünk úgy?

Figyelt kérdés
Előző barátomnál azt hittem ő az igazi, nagyon szerettem, de aztán olyan dolgok történtek amik után biztos voltam benne, hogy nem az. 3,5 év után szakítottam is. Most ismét van barátom, igaz nem rég óta, 3 hónapja. Megint teljesen szerelmes vagyok, odáig vagyok érte, és úgy gondolom el tudnám vele képzelni az életem. Persze vannak hibái, ugyanúgy mint nekem is, de ezeket nem titkoljuk egymás előtt és ha nem egyezünk valamiben nem jópofizunk csak azért mert nem rég óta vagyunk együtt. Úgymond nem ámítgatjuk egymást, mint mondjuk ezt az előző kapcsolatomban tettem én is és a barátom is. Igaz, akkor az elején még 16 éves voltam.
2013. ápr. 7. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az idő tud felelni.
2013. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

onnan,hogy már elsöre tudod,mielött összejönnétek,

meg nem csak fizikai vonzalom van hanem lelki kapocs is,

nagyon nagy lelki összhang,harmonia,sok közös dolog,izlés,egymás megérzése,gondolatainak kitalálása,stb,stb...szoval nem egy szimpla kapcsolat

2013. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: igen, ez valóban ésszerű.

2: az az érdekes, hogy mikor először megláttam, már akkor tudtam, hogy nekem ő kell és senki más. A lelki összhang is ugyanúgy megvan közöttünk, azzal gond nincs. :-)

2013. ápr. 7. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak! idővel derül ki. Amikor megismertem a párom még azt sem hittem volna, hogy valaha érdekelni fogjuk egymást. Azóta több év eltelt, a rózsaszín köd is felszállt, mégis megmaradt a szerelem, a szeretet, a kitartás egymás mellett. Ha el kéne válnunk, olyan lenne, mintha a fél karomat kéne levágni.
2013. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyjából azok a dolgok amiket a 2. válaszoló írt. lelki kapcsolat, ugyanarra gondoltok, befejezitek egymás mondatát, ő a szerelmed, de a legjobb barátod is.


ezt csak érzi az ember.... mi a férjemmel mindketten éreztük már az első randinkon is. az alatt a 12 óra alatt nagyon nagyon egymásra hangolódtunk.:) azóta is nagyon boldogok vagyunk együtt. már csak 2 baba hiányzik...:)


27/N

2013. ápr. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a férjem még nem tudtam h ö az igazi, de különlegesnek tünt.nem volt az a fajta fiú akikkel addig jártam, de minden tetszett rajta.nem volt 1 az érdeklödési körünk mégis volt miröl beszélgetnünk.külsöre sem az esetem volt mégis oda voltam érte. teljesen kiegészitettük egymást,pl ö emelt szintü törti érettségit rakott le 2pont hiján 5ösre én meg a középszintüt majdnem bebuktam.én kitünö voltam matekbol őt majdnem meghúzták.stb... Nem értettem miért a házasságról alkotott véleményemet is 1etlen mosolyával eltiporta.azt hittem akor máshol nem passzolunk majd,de nem igy lett.5éve ismertem meg és 4hónap után hozzámentem volna. Az egyetlen dolog ami más volt mint a többi nagy szerelmem,hogy 4 honap után azt éreztem ha valami történne vele vagy elhagyna,abba belehalnék,nem tudnék nélküle élni.ha megmenthetem az életét a sajátomat is odaadnám,elöbbre való az ö boldogsága mindennél.mai napig igy van imádom,nálunk is csak a babók hiányoznak. Értékes teljes boldog életet adott nekem.inkább élek kis idöt vele mint hosszan nélküle. Sohasem gondoltam h igy fogok érezni, nem hittem az "igazi eszményében",de rám talált.
2013. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!