Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A középiskolában könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középiskolában könnyebb lesz a csajozás mint általánosban? Indoklást is ha lehet!

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ott se voltál nagy szám, akkor középbe se leszel!
2014. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne hogy tanuljál is valamit ott.
2014. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
te mit akartál csajozni általánosban? normális esetben 14 éves kislányok lehettek a legidősebbek
2014. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
könnyebb ha sokat tanulsz, imádják az okos srácokat ;)
2014. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4-es 5-ös voltam
2014. aug. 22. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Tanulással mi lesz??
2014. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én 11.-es vagyok, nem lesz. Az összes veled egykorú csajnak 25 éves barátja lesz, esélyed sem lesz, még az átlagos kinézetűeknél sem. Az én osztályomban van vagy 20 lány, abból 5 bűnronda, a maradék 15-ből meg 12-nek már 25-30 éves faszijai vannak. Tehát semmivel sem könnyebb csajozni gimiben.
2014. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek:

sajnos nálunk nem ez tapasztalható. A lányokat nem érdekli, hogy ki mennyire okos, csak az, hogy hogy néz ki, meg h minél idősebb legyen (a suli legokosabb pasijainak sincs nagyobb arányban csaja, mint a mérsékelten okosabbaknak). A kilencedikes fiúknak szinte semmi esélye csajozni (osztályonként 2-3 fullhelyes fiú a kivétel), fentebb egy hajszállal jobb a helyzet (mert ugye vannak fiatalabb csajok, akiknek menő, ha idősebb pasival járnak).

Szerintem kilencedikben még nehezebb is csajozni a suliban, mint nyolcadikban. Általánosban te voltál a legnagyobb, míg most te leszel a legkisebb.

2014. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 11.-es vagyok és szerintem sem lesz könnyebb. Egy részt mert a lányok nagy részének lesz barátja, más részt meg nálunk nem nagyon akartak a lányok osztálytárssal összejönni. Nem csak az, hogy éretlennek tartották a többségüket, hanem kényelmetlen lenne, hogy mindenki róluk beszél, őket nézi, na meg ha netalántán szakítanának, pff, akkor valami borzalmas volt az osztálylégkör, meg amikor mindig összefutottak... (szerencsére én csak néző voltam, de még úgy is kellemetlen volt).

Amúgy ha népszerű akarsz lenni, legyél jó tanuló ÉS jó sportoló (komolyan). Van egy ilyen srác az osztályunkban és minden lány rajong érte.

L

2014. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán inkább nehezebb is.
2014. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!