Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyezés 7 év után? (folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyezés 7 év után? (folytatás lenn)

Figyelt kérdés
Hét éve tart a kapcsolatunk. 28 vagyok, párom 30. Három éve élünk együtt, 7 év alatt voltak kissebb szünetek szakítások, de mindíg egymásra vágytunk és kibékültünk. Hét év tényleg kritikus? Gondolok arra, hogy jó lenne ha eljegyezzen, vagy hogy komolyabbra forduljon ez de a részéről lehet ez már csak megszokás. Várja hogy jöjjön a jobb nő kitudja. Vannak barátaim akik kevesebb év után is már az eljegyzésen túlvannak. Férfiak, ti hány év után jegyeztétek el a barátnőtöket?

2014. aug. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nem feltetlenul jelent ez rosszat. mi a velemenya a hazassagrol? lehet, h eleve nem tartja fontosnak. ez pl lehey(ne) magyarazat
2014. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem tartja fontosnak, de az eljegyzés még nem is házasság
2014. aug. 17. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Lassan te mégy ki a korból.


Már gyerekeket kéne nevelned

2014. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol nem lehet megbeszelni egy ilyen fontos dolgot? Most mire mégy azzal, ha leírom, hogy engem 2 év barátság és 6 hónap együttjárás után kért meg a barátom és 4 hónappal később már házasok voltunk? Ültesd le, mondd el hogy te már családra, biztonságra vágysz, kérdezd meg, hogy ő mit gondol, ha ellentétesek a céljaitok, akkor meg ne pazarold az idődet.
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi, sajnos én is ezt gondolom. Beszéltünk amúgy erről, de nem éreztem őszintének és másra terelte a szót meg mintha azt éreztette volna, hogy azok a ismijeink akik eljegyezték egymást jobb kapcsolatban élnek és azoknak a haverjainak a barátnői jobb nők és kiérdemelték az eljegyzést én meg nem.
2014. aug. 17. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha komolyan gondolná veled, és nem csak melletted várná az igazit, már rég elvett volna... nem hogy eljegyzés.... Bocsi, de ez az igazság.


Nálunk 1 hónap után volt lánykérés, 1,5 év után esküvő.(Akkor 25-22 évesek voltunk). 4 hónap múlva a 3 éves házasságot és a 4,5 éves kapcsolatot töltjük.

2014. aug. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!