Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik? Lesz folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik? Lesz folytatás?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval akivel minden rendben ment az elején, viszont egyszer csak egyik napról a másikra azt mondta nekem hogy nem akar senkitől semmit. Azt mondja jó lenne velem és kedvel de nem érzi magát elég jónak hozzám. Nem akarja megpróbálni sem velem pedig úgy gondolja velem komolyabb kapcsolatba is foghat. Állítása szerinte én vagyok az első aki tényleg szereti én adtam neki a legtöbbet. Ez lenne az első komoly kacsolta. Nem tudom mi tévő legyek.
2014. aug. 17. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem, ez a túl jó vagy hozzám egy tipikus kedves lekoptató duma
2014. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg túl jónak lát magához képest, de lehet, hogy csak nem akar veled kezdeni és nem akart megbántani se. Úgy tudhatod meg, ha "kikezdesz" vele. Ha újra elutasít akkor nem kellesz neki.

Mondjuk nekem egyszer mondta egy pasi, hogy anyagilag és érzelmileg független akar maradni mindenkitől. Nemsokára lesz a harmadik házassági évfordulónk :D

2014. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!