Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni egy olyan fiú közeledését aki mindenkire rámászik?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem,hogy különb lennék,mint a többi leányzó akinek elvileg teszi a szépet.Jól gondolom,hogy én is csak egy vagyok számára a sok közül?Annyi különbséggel,hogy én nem futok utána megvárom míg ő keres.Ti mit tennétek a helyembe?Kérlek komoly válaszokat adjatok:)
2013. okt. 17. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
csak szórakozik, úgy, hogy sehogy.
2013. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik,hogy te olyan típus vagy, aki bár "nem mászik a másik után", mégis zavarna, ha megcsalna, vagy nyilvánosan flörtölne.


Szerintem keress másik pasit, akinek te leszel a legfontosabb.

2013. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már valakivel szemben ambivalens érzéseid támadnak, akkor "általában" jó nem fog kisülni belőle.
2013. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele. vagyis teheted, de nem kell csodálkozni, ha 1-2 átkefélt éjszaka után kidob majd mint egy koszos qrvát.
2013. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,az én fejemben is megfordult már,hogy biztosan csak "arra" kellenék neki.Csak sajnos azt az érzést kelti mintha Én más lennék számára,holott tudom,hogy minden lánnyal ilyen .
2013. okt. 17. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen reptében a legyet is megmássza. :D
2013. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem lehet komolyan venni.
2013. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!