Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs igényem a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs igényem a párkapcsolatra? 23/N

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok. Eddig két kapcsolatom volt, mindkettő esetében szerelmes voltam. Körülöttem a lányoknak főleg komoly kapcsolatuk van, vannak házasok is, kisgyerekesek is. És vagyok én, akit az ilyesmi egyáltalán nem érdekel. Abszolút nincs igényem senkire, szeretek egyedül lenni, egyedül menni mindenhova és ez már akkor is így volt, mikor a két kapcsolat előtt szingli voltam. Nem tudom ez miért van igy. Valaki jár még hasonló cipőben?

2014. aug. 26. 20:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek, akiknek nincs ilyen igénye. Semmi baj vele.
2014. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 MolotovPunk ***** válasza:

Egyformaság.Nem lehet,hogy ikrek vagytok? :D

Azt a kutyafáját.

2014. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nem lehet,hogy szimplán bűn unalmas a sok szürke ember akik körülötted vannak?

Mert pl. Én úgy érzem nem is tudnék szeretni,mert legtöbbször unalmas nőkkel hoz össze a sors.

Kb. Meghalok az olyan beszélgetésektől,hogy milyen napod volt?mizu?hogy,vagy?


Lehet olyan tipusúak vagyunk akiknek inger kell,pezsgés.

Asszem egyszer Popper Mondta,hogy a modern ember 3 szarsága,hogy degeszre eszi magát,iszik mikor nem szomjas és igazi szerelem,vonzalom nélkül kefél.


Nekem sok kapcsolat külső szemmel inkább ilyen instabil emberek alkuja.

Mindkettő fosik egyedül vagy nincs élete és így kell valami támasz.

Szerintem ritka mikor igazán vágynak egymásra.

Én általában egy csók után érzem,hogy mennyire lesz kémia.

És volt egy rakat bomba csaj aki kívülről szirénnek tűnt aztán elcsattant az első csók és közben azon agyaltam,hogy ki kell mosni,ha hazaérek.

És volt olyan,hogy egy tök átlagos külsejű csaj,átlagos élettel(bolti eladó volt) olyan bombasztikus érzést nyújtott mikor összeért az ajkunk,hogy kicserélt teljesen.

A,gyomrom bizsergett,szívem a torkombam,bőröm felperzselődött és alig bírtam a nadrágomban maradni.

Szóval szerintem..kémia.

Kémia minden.

Most azt hiszed nincs senki aki lázba hozna és kicsit zavar is talán.

Aztán holnap meg bumm..valaki megváltoztat mindent.

2018. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!