Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gondolt már öngyilkosságra szerelmi bánat miatt?

Figyelt kérdés
Napok óta ezen gondolkozom és hiába vannak barátaim, akik szeretnek, de valahogy ez sem vigasztal. Beszari vagyok megtenni úgy érzem(bár, ha nem fájdalmas, akkor talán) , de jelenleg nem látok más kiutat. Mindenki azzal jön, hogy majd lesz más, majd elfelejtem a régit, de annyi sok évet nem tudok kiheverni. Mindent megadnék a régi időkért. Jelenleg nem látom a jövőt, mert én azt hittem, hogy azt a szerelmemmel tolthetem és nem gondoltam arra, hogy nélküle mit tudnék kezdeni.
2014. aug. 16. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Te nagyon elmebeteg*/ azért megölnéd magad egy buta kapcsolat miatt??????
2014. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
én is így voltam ezzel sokáig...
2014. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Biztos van, ne öld meg magad
2014. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Nos ebbe a csatornába egyszer legalább mindenki belefut... :-)


...valaki vagy alkoholista lesz... ...másvalaki meg elkezdi élni az életet, azaz végigqrja az összes nőt aki az utjába esik, aztán eldobja a pi*csába... :-)


Én az egyik szerelmi bánatom után ejtőernyőzni akartam... :-)


De hálistennek tériszonyom van! :-)


Meg rájöttem, hogy egy f*s.zcibáló nő sem érdemel meg egy csöpp érzelmet sem! :-)

2014. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Aki nem érzett ilyet az nem tudja min megy ilyenkor keresztül az ember. Rajta kívül nem volt senkim több évig és most elhagyott, mert kinőtt engem és már nem érzi azt, amit anno.
2014. aug. 16. 17:10
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Én egyéb okok miatt gondoltam rá. Aztán egymásba szerettünk egy lánnyal, sok időt töltöttünk együtt (igaz, főleg csak neten keresztül), ez sokat segített akkor. Aztán persze ennek is vége lett, visszaestem ugyanoda, de már nem érdekel, majd lesz valahogy.
2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magad! Most még rossz, de az idő mindent megold, meglátod majd. És akkor ugyanolyan boldog lehetsz, mint régen. Minden ember életében vannak nehéz időszakok. Ezeket át kell vészelni. Ezért vannak a barátok is például. Túl leszel rajta, csak vészeld át ezt az időszakot. De ha öngyilkos leszel, óriási hibát követsz el. Ne tedd. Ha gondolod, írj. 23/F
2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Probálj tullépni és gondolj arra, hogy ha lesz majd egy ujabb kapcsolatod és jó lesz, akkor milyen szerencsés vagy.. Ne ragadj már benne ebbe az állapotba, van sok lány, ismerkedj élvezd az életet. Ha vigasztal mindenki átéli, hogy szakit valakivel az élete során egy jópárszor, és mindenkit megvisel. De ha tulleszel rajta és egy jó kapcsolatod lesz, akkor nem is fogod érteni magadat utolag hogy miért voltál ennyire kétségbeesve.. Ha másképp nem tudsz továbblépni menj el inkább pszichológushoz, de annyi jó van az életben és még gondolni se gondolj arra, hogy ez a megoldás.
2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Végig mennék minden nőn, de lány vagyok.
2014. aug. 16. 17:10
 10/27 anonim ***** válasza:
Néha ujítani kell a kapcsolatban
2014. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!