Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatom van, kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatom van, kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma-holnap már egy éve vagyunk együtt, de az utóbbi 1 hónapban úgy érzem, hogy nem bírom tovább. 300km van közöttünk, de minden nap e-mailezünk, vagy telefonálunk egymásnak, találkozni viszont csak havonta 1x vagy 2x tudunk. Nem tudom meddig bírom még, iszonyú nehéz, és nagyon kétségbe vagyok esve. Néha úgy érzem, hogy feladom az egészet, és nem érdekel, így is fáj a távolsága, de ezt nem tehetem meg. Vele sem, és abba valószínű bele is őrülnék. Az életem részévé vállt, de én ennél többre vágyom, párkapcsolatot szeretnék, lassan családot, élettársat, de még csak közelebb se költözhetünk egymáshoz, hogy könnyebb legyen a dolgunk.

Úgy döntöttem, hogy ma elmondom Neki mi bántja a lelkem, nem bírom tovább magamban tartani. De ha utána se lesz jobb? Nagyon Szeretem, és tudom, hogy Ő is viszont Szeret engem. Hogy lehet ezt kibírni? Szerintem Ő is érzi, hogy valami nincs rendben..

22/L



2014. szept. 1. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtök költözni esetleg albiba?
2014. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak költözéssel lehet megoldani, sehogy máshogy.
2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig van lehetőség. Csak sorra kell venni azokat. Olyan nincs, h nincs mód valamelyikőtöknek elköltözni. Persze, ez áldozatokkal jár. De el kell döntened, hogy megéri-e.
2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a párommal mi is távkapcsolatban élünk, igaz, hogy mi közelebb, de nekünk se valami könnyű, főleg, hogy most én újra iskolába járok, de igyekszünk megoldani. mi is gondolkoztunk azon, hogy ez milyen nehéz, meg lehet, hogy nem menne, de ha ti szeretitek egymást, akkor mindent meg lehet oldani :) most már abban a korban vagytok, hogy simán összeköltözhettek, csak sok szervezést igényel. sok sikert nektek :)
2014. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Köztünk 500 km van, mégsem jutott eszünkbe "feladni" emiatt.

Hogy lehet ezt kibírni? Mondjuk úgy, hogy nem szenvedésnek fogod fel a párkapcsolatot. Mert te szemmel láthatóan annak tartod.

2014. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól teszed, ha elmondod neki. Együtt megoldást fogtok rá találni.

Mi miatt van a távolság? Ha egyetem/főiskola próbáljon meg egyikőtök átmenni levelezőre. Középiskolával költözni nem nagyon lehet. Ha munka miatt, egyikőtök próbáljon meg új helyet keresni. Próbáljatok meg minél gyakrabban találkozni.

2014. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok közelebb költözni egymáshoz? Esetleg összeköltözni?
2014. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én az anyagiak miatt, neki van egy gyermeke az előző kapcsolatából.
2014. szept. 1. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a fenébe
2014. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség a távkapcsolat. Sokkal több benne a szenvedés, mint a pozitívum.
2014. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!