Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom szeretem-e még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szeretem-e még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy sok hasonló kérdés van ezzel a témával kapcsolatban de azért gondoltam hátha tud valaki tanácsot adni! 21 éves vagyok és 3 éve élek párkapcsolatban. A párom 4 évvel idősebb. Én tanulok ő már komoly beosztásban dolgozik. Az igazat megvallva az én részemről nem indult egy lángoló szerelemnek. Nekem a rózsaszín felhős rész kimaradt. De a lényeg ő az első komoly kapcsolatom jól kijövünk azonban elég ritkán találkozunk aminek a munka és a tanulmányim az oka. Jól kijövünk egymással de sokszor érzem úgy, hogy nincs kedvem hozzá. Valahogy hiányzik a szikra. Ez főleg akkor van ha nem vagyunk együtt. Lehet, hogy félek kilépni a kapcsolatból. Sokszor úgy érzem, hogy bármit teszek nem féltékeny sosem. Az az egészséges féltékenység hiányzik. Pedig próbálom neki mutatni, h mások is érdeklődnek felém. De erre az a válasza: tőlem nem találsz jobbat. Na de van egy srác akit egy éve ismerek vannak közös óráink és nagyon aranyos nagyon csipem, és többet gondolok rá a kelletnél. Várom, hogy írjon vagy éppen felhívjon. Ha rá gondolok mindig mosolygok. nem tudom mitévő legyek

#szerelem #szeretem-e még
2014. szept. 2. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ezt a kérdést felteszed magadnak, akkor nem szereted.
2014. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod meg, hogy mi lenne azzal a sráccal ha nem mered a mostanit kidobni...

Pedig eleg egyértelmű,hogy ez lenne a helyes döntés...biztos jo pasi meg mindenkp, de ket ember kozott meg kell lenni a kemianak

2014. szept. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szioka :)

Az elozo két válaszolonak teljesen igaza van.

Az én tanácsom az lenne,hogy minnél hamarébb szakíts a mostani barátoddal...mert ez már értelmetlen kapcsolat..és probáld meg ezzel a sráccal..hidd el jobb lesz neked is :)

Tudom hogy mondani sokkal konnyebb mint megtenni,de egyszer muszály lesz lépned..ne huzd az idot mert annál rosszabb :)

2014. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Átgondolom alaposan és megvárom a suli kezdetét... Nagy igazság, hogy félek kilépni belőle. Mi lesz velem nélküle... Mindig is ettől féltem de muszáj lesz lépni
2014. szept. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!