Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem de nem tudom kedvesen elhagyni! Mit tegyek? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már lassan 2 éve "együtt" vagyok! Az elején nagyon szerelmes voltam és bármit megadtam volna neki és próbáltam is de aztán kezdődtek a gondok!

Anno a kapcsolatunk elején kérdeztem hogy mikor kezdet érdeklődni utánam mondta hogy amikor másodszorra találkoztunk a bulin... később kiderült hogy annyira érdekeltem őt hogy mással kefélt... ( már elnézést a csúnya szóért) Jó megbocsáltottam neki hisz nem jártunk szabad ember volt azt csinált amit akart majd kiderült az is kb 1 év után (szal 1 éve már együtt voltunk) hogy engem a kapcsolatunk elején elég durván megcsalt plusz összevissza hazudozott nekem! ( Ennyit arról hogy engem hűű de nagyon szeretett) én akkor eléggé kiábrándultam belőle és szünetet kértem majd az is kiderült hogy más pasikról ábrándozik önkielégülés közben vagy csak úgy alapjáraton is de még az ágyban is.... Na akkor voltam azon a ponton hogy befejeztem neki nem én kellettem hanem csak egy dugó pajtás!!!Ja ami pláne még hogy féltékeny mindenkire... minden nő ismerősömet törölnöm kellett fb-ról pedig van közötte olyan is akivel már vagy 10éve jó barátok vagyunk és sose akartunk egymástól többet... ÉS MOST JÖN A LÉNYEG ( ezek csak előzmények voltak)


Hiába akarom végleg befejezni vele mindig azzal fenyeget hogy megöli magát meg állandóan hivogat és zaklat mindenhol fb, telo, ask bármit kitalál hiába tiltom stb. valahol meg a szüleit sajnálom hisz nagyon rendesek velem és nagyon csipem őket de főleg az zavar hogy tudom milyen és képes öngyilkos lenni... Hogyan tudnék megszabadulni tőle nyugodt lelkiismerettel ?! Kérlek bennetek értelmes választ kérek hisz ez az életemet befolyásolja ( Amúgy már 4 hónapja húzogatjuk a szétvállást)Előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat hogy hosszúra sikerült a levél!

20/F



2014. szept. 1. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg megöli magát az NEM a te felelősséged! Egyszer egy pasim éhgyomorra begyógyszerezte magát, ivott rá egy üveg bort, átjött hozzám, leült a konyhánkban, K.O.

Az ügyeleten a nővérke felvilágosított, hogy sem jogilag, sem emberileg nem az én felelősségem akár meghal, akár súlyosan károsul. Mikor magához tért közölte velem, hogyha nem döglik meg én fogok, mert hát nehogy már más k.rogassa az ő tulajdonát. Ezt így szó szerint közölte egy csapat ember előtt. Pszichiátert hívtak hozzá, de megtagadta a kezelést és megszökött. Utánam jött. Könyörgött, hogy menjek hozzá feleségül, mert engem szeret, nem azt akinek aznap írogatta, hogy ő élete szerelme és nélküle nem tud élni, költözzenek össze, stb.

Ha nem szűrted ki a lényeget: az öngyilkossággal való fenyegetés csak manipuláció. Zsarolás. 22/L

2014. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Aki szeret, nem zsarol. Nem a te felelősséged az ő lelki nyomora.
2014. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a te felelősséged, ha kárt tesz magában, ne hagyd magad manipulálni. Én beszélnék valakivel, akiről tudom, hogy megbízik benne, legalább azért, hogy valaki figyeljen oda rá, mert valami nincs rendben. Ha tényleg képes lenne ártani magának, ott komoly pszichés problémák lehetnek, és előbb-utóbb mindegy lesz az ok, és nem fog lehetőséget hagyni a megelőzésre. Minimum figyelemfelhívás az ilyen viselkedés, még akkor is, ha nem tenné meg, valami mindenképp félrecsúszott, de ez nem a te hibád.
2014. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki hozzászólásával egyetértek!
2014. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ölte volna meg magát amikor megcsalt. Amúgy meg nem fogja megtenni csak fenyegetőzik, a volt barátnőmmel én is így jártam.
2014. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! És igen tudom hogy ezért engem nem lehet felelősségre vonni viszont lelkiismeretem nekem is van! És nagyon szarul lennék attól ha valaki miattam halt volna meg :S Sajnálom én csak ilyen kis "lelkis" emberke vagyok (néha sajnos) és az ilyet nem szeretem! De tudom azt is nagyon jól ha nem hagyom el elcseszem vele az egész életemet hisz nekem nem kell ő nem akarom vele leélni az életem!
2014. szept. 2. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
5. Vannak, akik nem tennék meg, de nem tudhatod biztosan, én tudok olyanról, aki megtette, nem vették észre időben a jeleket, a végén biztosra ment, nem tudták megmenteni, mikor megtalálták, már késő volt.
2014. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!