Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt a titkot elmondjam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a titkot elmondjam vagy soha ne szóljak róla?

Figyelt kérdés
Van egy négy éves párkapcsolatom, viszont az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól. Fél éve kérte meg a kezem, én igent mondtam, attól kezdve alig van velem,sokat dolgozik és túlórázik, azt mondta,hogy azért, hogy nagy esküvőt rendezhessünk és biztosítson nekem egy olyan életszínvonalt, amilyet megérdemlek. Abból lettek a viták köztünk, hogy szerettem volna, ha sokkal többet van velem és nem csak heti egyszer tudunk találkozni. Ő 23 éves, én 20 éves OKJ-n tanulok estin. Amikor egyik sulis napom véget ért, akkor elindultam hazafele, a metrón megismertem egy srácot, aki odajött hozzám és elkezdtünk dumálni, ( a srác 22 éves és van egy rockbandája)végül pedig számot cseréltünk. Egy héten keresztül beszélgettünk és találkoztunk, és az egyik alkalommal felmentünk a lakására. Ott egy kicsit borozgattunk, aztán pedig lefeküdtem vele. Most tanácstalan vagyok , hogy mit tegyek. A vőlegényemnek nem szóltam róla, és úgy érzem hogy fülig beleestem a másik srácba. Elmondjam a vőlegényemnek vagy ne? Mit tegyek? 20L

2014. szept. 7. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Jó hogy a kérdés felett látszik a neved, ez után szerintem mond is el.
2014. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Szóval neked nem is a vőlegényed hiányzik, hanem a szex? Alapból, ha megcsalod milyen házasságotok lesz?
2014. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne, ne mond el és menj hozzá. Istenem ilyen hülye embereket.
2014. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Szóval pár kedves szó és te szétrakod a lábad egy idegennek!Gratulálok,büszke lehetsz magadra!A párodnak mondd el,normálisabb nőt érdemel!
2014. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy rád is keresek fb-n megnézem már ki az a lány aki egy kis borozgatás után lefekszik jegyesen.:D
2014. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 lpeter87 ***** válasza:
72%
Mi ez az új trend, hogy ha sokat dolgozik a párunk az már kifogás a félrekúrásra ??? Tudtommal a másikért dolgozik ennyit az ember.
2014. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Úgy szeretném hinni, hogy ezek csak ilyen kitalált kamu kérdések, hogy hergeljék az embereket, de sokszor sajnos nem...:(
2014. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
58%
Tisztelet és becsület. Mondanak ezek a szavak Neked bármit is???? Nem érdemled meg a vőlegényedet...
2014. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
Bemocskoltad a szerelmeteket!Ásd el magad!
2014. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

A becsület úgy kívánja, hogy mondd el neki, és szakítsatok.

Gondolj bele, hozzámész (NEM FOG VÁLTOZNI SEMMI, NE LEGYÉL NAIV):

- megcsalod

- kibaxott egy valag pénzt az esküvőre

- elváltok, ami megint pénz


Szóval kíméld meg, ne költsön esküvőre feleslegesen...

2014. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!