Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Elmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 10 éve ismerjük egymást. Nem a legjobb barátnőm, de elég közeli barátságban vagyunk, szinte hetente összejárunk.

Neki is van párkapcsolata és nekem is. Így 4-esben szoktunk moziba menni, étterembe,nyaralni stb.


A barátnőm pasija 1,5 éve már bepróbálkozott nálam, akkor leépítettem, nem mondtam el a barátnőmnek akkor. Féltem, hogy nem hinne nekem, vagy rosszul esne neki, szakítanának. Semmi baj nem volt azóta a sráccal,tartottam vele az egy lépés távolságot, el voltunk idén együtt nyaralni is akkor sem volt semmi konfliktus.

Aztán tegnap megint bepróbálkozott nálam, igaz most tapintatosabban mint nemrég. Most nem kért meg konkrétan, hogy legyünk szeretők, most csak egy kis "ezt-azt" szeretett volna.

Megpróbáltam megint megértetni vele, hogy ez beteges és nem normális dolog, de nem hiszem, hogy sokat felfogott belőle.

Azt mondta neki egy olyan nőre van szüksége aki olyan mint én...


Nem tudom mit tegyek, elmondjam-e ezek után már a barátnőmnek?


2014. aug. 31. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nehéz döntés, gondold át, milyen ember a barátnőd és milyen vele a kapcsolatod, mert sok fog múlni rajta a reakciójánál. Ha vakon kitartana minden helyzetben a pasi mellett, akkor valószínűleg nem hisz majd neked, és rámehet az egész barátságotok. De ha egy racionálisan gondolkodó, értelmes lány, aki benned 100%-osan bízik, akkor viszont érdemes leülni vele. A helyében én biztosan szeretnék tudni arról, ha egy ilyen gusztustalan lépést tenne a párom, kétszer is.
2014. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a barátnő,szeretném tudni,hogy nőzik-e a kedves szerelmem mellettem. Legalább lenne lehetőségem egy normálisabbat találni.


Viszont esélyes,hogy te leszel a "szarkavaró".

2014. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy... Faggatgatnám a kapcsolatukról, és ha elbizonytalanodva megemlítene valami furát a fiúval kapcsolatban, elmondanám neki. De talán mindenképp. Hisz ha már most ilyen a srác, csak szamárként tartja a csajt, hogy amikor jön egy fogára valóbb lány, otthagyja. Mindenképp szívfájdalma lesz a csajnak, jobb előbb, mint később. Nem érdemli meg, hogy rabolják az idejét.

L23

2014. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van esze a csajnak, és ismeri annyira, hogy tudja, nem vagy sz4rkavaró, nem fog rád haragudni, hanem a fiút veszi célba. Lehet, hogy már nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint régen, de hát még mindig jobb így neki, egy p*cs nélkül.

Azt ne említsd meg, hogy 1,5 éve is bepróbálkozott a srác, mert azért viszont már jogosabb lenne a haragja, mert nem szóltál előbb.

2014. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem szólnék neki. úgyse hinné el..
2014. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A mostani levelét elmentettem, szóval azzal tudnám bizonyítani. Csak félek, hogy megharagudna, hogy nem szóltam az elsőnél, mert lehet, hogy nem csak nálam próbálkozik, és megcsalja a barátnőmet....
2014. aug. 31. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is zavaró(vagy még zavaróbb) üzenetekkel bombáz,akkor érdemes lenne elmondani a barátnődnek.Mellesleg az általa írt üziket lementeném.
2014. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, lett azóta vmi fejlemény az ügyben?
2014. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem a sráccal négyszemközt. Elmondtam neki, hogy nem akarok és soha nem is akartam semmit. És jó lenne ha ezt tiszteletben tartaná.

Tudomásul vette azt mondta.

Azóta mondjuk nem célozgat, de akárhányszor találkozunk zavarbaejtően bámul és mosolyog.

2014. szept. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!