Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi háromszög. Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög. Van értelme?

Figyelt kérdés

A pasim kibékült az exével...Haza is költözött, mivel volt ott sok cucca...

Most két nő között őrlődik.

Azért rossz, mert az ex nem tud rólam, én meg tudok mindent.

Most elég nehéz, mert sokszor kiborít a dolog.


Akárhányszor próbálok vele beszélni, a pasim - már ha nevezhetem annak- azt mondja, h én hisztis vagyok, és az agyára megyek a féltékenységemmel. Az exe bezzeg milyen nyugodt....


Már nem is érdekel, de minden nap keres, ajándékokat vesz, próbál etetni... Mondja, h fontos vagyok neki...

Nehéz ezeket elhinni, nem akarok várni.

Ami biztos, h nem fogok kitálalni...



2014. szept. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És annyi önbecsülésed nincs, hogy elzavard. Az ilyen nők miatt alakulnak ki az általánosítások.
2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy nem érdekel. Mi a kérdés most? Eldöntötted, hogy vége. Nincs itt kérdés.
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe jól lehúznám anyagilag, méltó bosszú.
2014. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!