Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy anorexiás vagyok? Fiúk ti mit szólnátok ehhez? Elhagynátok a lányt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hétvégén együtt fogunk aludni és elképzelhető lesz petting is. Ő még nem látott ruha nélkül csak bikiniben de az a kórházi kezelés után volt.és nagyon félek hogy kiábrándul ha meglátja a csontjaimat. Pár éve szenvedek anorexiában, kórház,pszichiáter sem segített. 175cm,45-50 kg vagyok. Mellesleg a bordáim össze vannak vagdosva. Hogy közöljem vele vagy ne mondjak semmit? Fiúk mit kezdenétek a helyzettel?

16/L



2014. szept. 9. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Te mekkora egy tapló vagy 9.! Amúgy pedig úgy, hogy elé állsz, kinyitod a picike szádat, és amit leírtál, elmondod neki is. De ha bikiniben már látott, nem hiszem, hogy nagy meglepetés fogja érni.
2014. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát ha nyagyon szeret téged akkor szerintem nem fogja ésdekelni :))
2014. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Még hogy nem fogja érdekelni?! Na ne már, olyan betegségről beszélünk, amibe a kérdező bele is halhat, hogyne érdekelné...

Lehet, hogy támogatni fog kezdetben, ha igazán szeret, de ha te nem vagy képes küzdeni a gyógyulásért, akkor gondold át, hogy jogod van-e végig nézetni vele, ahogy lassan végleg elfogysz.

Szóval ne azon agyalj, hogy mi lesz az ágyban, hanem hogy hogyan lehetnél elég erős a változtatáshoz!!!

2014. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Gondolkozz, ne magadnak higgy, hanem a számoknak (BMI), engedd, hogy az érzéseid a tények után menjenek! Lehet köröket róni a pszichiáternél, de egyedül te tudsz visszatérni a realitáshoz, és neked ehhez semmi és senki nem kell, csak te magad, és hogy akard.
2014. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezért kell az ilyen komoly dolgokat már az elején tisztázni, nem megvárni az összefekvést amikor már ha esetleg nem tetszik neki, akkor elhagy és megbánt vele.
2014. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Így mondd el : "Tudod, anorexiás vagyok. Ez egy táplálkozási zavar, gondolom tudod mit jelent."

Hogy mit szolnék ? Senki sem tökéletes, ez nem gond. Bizonyára nekem is van valami problémám amivel vagy elfogadnak vagy nem. De emiatt nem hagynálak el. Gondolod hogy ha valaki soványka akkor már annyi a kapcsolatnak ? Csajok ti annyira féltek hogy így a fiu meg úgy a fiu. Gondoljátok hogy csak a tökéletes Afrodité istennők találhatják meg a párjukat ? Régen kihalt volna az emberiség...

2014. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
szerintem mondd el neki normálisan, hogy tudsz róla. Én bizti nem hagynálak el, megpróbálnék minél finomabbakat főzni (amúgy ketogén kajákat szoktam) neked és együtt vacsiznánk, meg sportolnánk, edzenénk :) egy kis sporttal izmot szerzel magadra max :) amúgy 50kg a 175-höz még nem anorexia sztem (én is a vékonyakat szeretem) 22f
2014. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem vagyok sovány utolsó, még próbálok visszamenni 40re megint...orvosok mondták meg a pszihiáter hogy az vagyok, én is csak 38kg-an kórházban jöttem rá
2014. szept. 11. 14:27
 19/21 anonim ***** válasza:
ne menj le 40-re, az 50kg tökéletes neked sztem. 40 az már nagyon kevés. És tényleg inkább kezdj el pl futni :)
2014. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudod, hogy az vagy, az már fél gyógyulás. Szerintem a neheze addig van, amíg nem tudod ezt Magadról. Picit hízz el, és mondd el neki, vagy megérti, vagy nem, de ha nem mondod el, mindig ezzel a titokkal és szorongással fogsz élni, ami miatt még kevésbé fogsz enni.
2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!