Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg egy utolsó r*banc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy utolsó r*banc vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem a barátomhoz, akivel másfél éve járunk. Együtt készülünk a dolgozatokra, segít matekban,fizikában dolgozatok előtt. Kicsit késve értem oda, sok volt az anyag neki álltunk tanulni és elment az idő, este 9felé hívott anyu hogy már jöhetnék haza, akkor kaptam észbe. Közbe szakadt kint az eső,dörgött,besötétedett és én meg félek a viharban meg nem szeretek egyedül éjjel mászkálni. Megbeszéltük anyuval hogy ott aludhattok a barátoméknál,amibe az ő szülei is bele mentek. Nem csináltunk semmi rosszat", csókolózás meg ruhán keresztüli simi volt, utána meg egymás karjaiban aludtunk. Reggel adott egy sima fekete pólót, mert a tegnapit leettem, nem gondoltam hogy feltünő lesz. A suliban persze hatalmas botrány lett belőle, hogy én mekkora egy r*banc vagyok meg hogy remélik terhes leszek majd stb. Nagyon kiborultam, egész nap össze súgtak mögöttem akárhova mentem.

16L-16F



2014. szept. 10. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
sok kis hülye gyerek
2014. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
másfél éve együtt vagytok egyrészt..másrészt nem csináltál vele semmit amit te is tudsz harmadrészt miközük hozzá hogy te mit csinálsz a barátoddal? minden csak féltékenység hogy beleütik a dolgokut egyébként 16 évesen minden jogod meglett volna ahoz is hogy lefeküdj vele ..
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek: honnan a fenéből tudták meg, hogy nála aludtál?
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanmár, hogy lennél az?

És mi közük van hozzá?

Egyébként meglep, hogy nem szeretkeztetek :D (akkor sem lennél az, abszurd még az ötlet is)

2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Még kicsik vagytok

Amugy nyugi ebbe semmi rossz nincs :)

2014. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

pólóból felismerték, elég sokszor volt a barátomon, meg látták hogy másfelől jövünk iskolába, mint mikor reggel elém jön a barátom.

Még nem szeretnénk lefeküdni, se ő se én nem érzem hogy készen állnék rá, még egy fél évet biztos várunk vele.

2014. szept. 10. 18:05
 8/20 anonim ***** válasza:
Jah...kis hülyék :)
2014. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük :) Mindig voltak és lesznek olyan emberek , akik rosszat akarnak neked és hülyeségeket terjesztenek rólad. Lényeg, hogy te meg a srác tudjátok , hogy mi is történt..
2014. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2014. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!