Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó szemét vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a volt párom több év után felbukkant. Azóta se tudtam elfelejteni hogy szakítottunk ezért borzasztóan örültem neki. Eleinte csak barátilag beszélgettünk majd megtörtént a találkozás. Úgy viselkedtünk mintha még egy pár lennénk. Romantikázunk, szex nem volt. Csak hogy neki párkapcsolata van ráadásul együtt is élnek. Lehet picit rámenősebb voltam de ő se nagyon tiltakozott. Mindennap akartam vele beszélni, ő ebbe belement, hívott ő is sokszor mondta hogy hiányzom, találkozni is szeretett velem. Mondta hogy lehet újra kellene kezdenünk. Majd jött a nagy lebukás a barátnője előtt. Ekkor megváltozott elkezdett kaparni a barátnője után. Engem beállított úgy hogy én tehetek mindenről miközben ő keresett meg meg ő akarta a találkozásokat, ő romantikázott velem. Azt mondta ő csak barátilag akarta. Letagadta hogy újra akarná velem kezdeni. Engem megpróbált rávenni arra hogy kegyes hazugságokat mondjak a barátnőjének. Erre nem voltam képes. Ezért én voltam az utolsó szemét. Nem mondta ezt de így viselkedett velem. Most nem is beszélünk. És talán soha nem is fogunk.
2014. szept. 8. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, első
2014. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az exed a szemet,s räadäsul gyäva is.
2014. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha nincs ez a csúnya lebukás akkor valószínűleg szakít a csajjal de így nem akar. A haverjai mondták el a csajnak.
2014. szept. 8. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
mikori sztori ez? varj egy kicsit, hadd ulepedjen a dolog. utana keresd meg de csak finoman ovatosan! es nem vagy szemet, ne aggodj
2014. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen az vagy, de az exed se jobb. Összeillenétek.
2014. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kb fél éves sztori
2014. szept. 8. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Az voltál, de nem azért, amiért az exed mondja. Ő is szemét volt, de megérdemelted, ami történt, az önzésedért is, a naivitásodért is.
2014. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyáva kukac ez a pasi. :-)
2014. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemár még te keresd, legyen benned annyi büszkeség! Ő viselkedett elég szemét módon veled is, a barátnőjével is. Felejtsd el, és keress egy rendes pasit.
2014. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!