Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg egy utolsó r*banc vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy utolsó r*banc vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap átmentem a barátomhoz, akivel másfél éve járunk. Együtt készülünk a dolgozatokra, segít matekban,fizikában dolgozatok előtt. Kicsit késve értem oda, sok volt az anyag neki álltunk tanulni és elment az idő, este 9felé hívott anyu hogy már jöhetnék haza, akkor kaptam észbe. Közbe szakadt kint az eső,dörgött,besötétedett és én meg félek a viharban meg nem szeretek egyedül éjjel mászkálni. Megbeszéltük anyuval hogy ott aludhattok a barátoméknál,amibe az ő szülei is bele mentek. Nem csináltunk semmi rosszat", csókolózás meg ruhán keresztüli simi volt, utána meg egymás karjaiban aludtunk. Reggel adott egy sima fekete pólót, mert a tegnapit leettem, nem gondoltam hogy feltünő lesz. A suliban persze hatalmas botrány lett belőle, hogy én mekkora egy r*banc vagyok meg hogy remélik terhes leszek majd stb. Nagyon kiborultam, egész nap össze súgtak mögöttem akárhova mentem.

16L-16F



2014. szept. 10. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A sulidba fszkalapok járnak. Az is lehet, hogy irigyek.
2014. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, tényleg ne törődj azzal, hogy mit mondanak, vagy mit nem :)
2014. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdtetek volna akkor se lennél ri.banc. Az ilyenekkel ne törődj, a gimi egy másik világ tele retarddal. Majd ha vége te is röhögni fogsz az ilyeneken, hogy miket tartottál gáznak:D
2014. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad, hogy élvezted? Hadd higyjenek amit akarnak. Semmi közük hozzá! Akkor rbanxnak hívnak szard le.
2014. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy irigyek, hanem azok. Te tudod, hogy mi történt, szard le a szarkavarókat, nekik biztos szar az életük, ha a tiéddel foglalkoznak.
2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert közülük biztosan senki nem szexelt még vagy nem gondolt még rá, hogy lassan jó lenne... :D Fura iskolába jársz, én 7 éve voltam 16, de nálunk nem csinált senki ekkora ügyet abból, ki él szexuális életet és ki nem.
2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Magamat ismerve én mondjuk tuti ráraktam volna egy lapáttal a helyedben :D

Nincs a történeteddel semmi gond, ne foglalkozz többiekkel, valószínűleg csak irigyek.

2014. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ne viccelj már, ez nem ribiség. sz.rd le a gyerekes idiótákat!
2014. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ne foglalkozz ilyenekkel, egyáltalán nem vagy az!!

Egyébként miért nem mentél haza átöltözni? én mondjuk tuti nem mentem volna egy férfi pólóban suliba:D

2014. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
későn keltünk és a város másik felén lakom...amúgy nekem is vannak hasonló pólóim,most a méret meg nem számít
2014. szept. 12. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!