Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindíg ha ráír az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindíg ha ráír az exe félrevonul bezárkozik és kb utál engem, vagy egy hétig emberszámbasem vesz. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert nem szeret
2014. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bad G-Sus ***** válasza:
hagyd ott ezt a kocsogot meg idoben
2014. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert az exe teli beszéli a fejét hülyeségekkel!!

Nem is értem miért kell nekik írkálni!

Ráadásul úgy hogy ott vagy!

2014. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van közöd hozzá, hogy ők szétmentek?
2014. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vonulok félre ha a .rar ír nekem.
2014. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem nincs, én jóval a szakításuk után ismertem meg a páromat
2014. aug. 18. 17:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Tiltasd le vele az exét. Ha kérd miért, mond el neki ezt, és ha nem fogja fel, menjen csak vissza az exéhez ha annyira kell neki.
2014. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva szokott történni.

Ha rám ír az exem, a párom vérig sértődik és elvonul. Eleinte napokig tartott míg kiengeszteltem.


A te párod úgy viselkedik, mint egy kiskamasz, amikor üziznek a szerelmével és titkolózni kell anyuci elől.

Nem normális dolog. Elvégre ha nincs kötük semmi, miért kell bezárkózni?

Arra meg, hogy "ember számba sem vesz", hát...Ne legyél már ostoba, hogy hagyod.

2014. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy valaki ennyire hülye legyen... Kár hogy nem találkoztam még ilyen csajjal, jól kihasználnám. :)
2014. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nah igen de többször is elhagytam már vagyis elkaartam és akkor meg jött a szar dumával hogy öngyi lesz meg ilyenek.... és ez meg tökre szarul adja kimagát
2014. aug. 18. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!