Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam, de megbántam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de megbántam. Vissza szeretném kapni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja dobott a barátom, mert megcsaltam. 3x!Az utolsónál buktam le. Nagy balhé lett belőle. Megütött. Ezt meg is értem, hiszen megérdemeltem, mert egy tróger voltam.

Aztán kb 2 hete döbbentem rá, hogy én is szeretem őt. Mindent megtennék, hogy visszaszerezzem.

Van valami ötletetek?

17/F



2014. szept. 14. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Soraidból nem úgy néz ki,mint aki nagyon megbánta amit tett.Először nézz magadba,tarts önértékelést,és hogy hogyan gondolod tovább.Csak azután akarj "visszaszerezni"

bárkit is.Csak tiszta szívvel akard folytatni.

És gondolj abba is bele,hogy amíg te hetyegtél,a társad mekkora fájdalmat élt át ezáltal.

2014. szept. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént ugyanez, annyi különbséggel, hogy én voltam a megcsalt fél. A volt barátom mindent megtett, hogy visszafogadjam, de nem tettem. Ha egyszer megcsal, akkor máskor is megfog. Ezt elszúrtad, de nem is kicsit! Lépj tovább és keress mást.
2014. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
ha már 1x valakit megcsalsz csináld úgy, hogy ne jöjjön rá könyörgöm, egyébként meg nem sok esélyed van a visszaszerzésére
2014. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már ki nem szarja le hogy megbántad?


Igaza volt a barátodnak, hogy kidobott, és remélem nem is fogad vissza. Talán tanulsz belőle, és a következő kapcsolatodban nem leszel gerinctelen.


28/N H

2014. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 pinkpancser ***** válasza:
100%
Ez nem így megy. Sosem fogod visszaszerezni a bizalmát, anélkül meg nem megy.
2014. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad 3x, és még van képed azt mondani, hogy szereted? Ez undorító, már ne is haragudj... Engem többször megcsaltak, a legundorítóbb módokon. Nem kívánom soha senkinek azt az érzést, amikor rájössz, hogy elárultak... 25/f m
2014. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%
Akkor lássuk csak. A társadalom 3-4%-a homár, és csak 50% férfi. Vagyis az emberek 1-2%-a az, aki egyáltalán hajlandó a kis popódba berakni. Jó, mondjuk az tény hogy a homárok nagy része jóval exhibicionistább és nimfománabb mint az átlag heterók, így legyen mondjuk 5% esélye annak hogy másik párt találsz. Nem gondolod hogy ez elég kevés ahhoz hogy veszélybe sodorj egy stabil kapcsolatot?
2014. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!