Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bartnommel majdnem 4 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bartnommel majdnem 4 honapja egyutt vagyunk minden szep es joo de van nemi problema. Mindig erdekli ot a volt baratja holott nekem azt mondja hogy nem szereti es nem erdekli de latom rajta h. ez nagyon nem igy van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majus 1-en sms-eztek a tudtom nelkul 3 napra ra facebookon rairt es beszelgettek egy hosszasat nem reszleteznem. A sracnak motorja van es stb, de a srac 2 evvel kisebb mint a baratnom. Nagyon szeret hiszen elhagyta ezt a sracot miattam es mindent megad nekem amire szuksegem van (szex es minden egyeb). Nagyon kedves minden fiuval es ez idegesit, sajnos nagyon feltekeny vagyok nem akarom elvesziteni mert nagyon szeretem es fel even keresztul kuzdottem erte mert nehez eset. Elnezest az esetleges hibakert es hogy ekezet nelkul irok.

2014. máj. 20. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A nők márcsak ilyenek,és ha meglátja rajtad hogy idegeskedsz ,csak rosszabb lesz.Amíg nem kapod rajta valami konkrét dolgon addig hagyjad.Esetleg kicsit tedd te is féltékennyé valamelyik lány barátoddal;)
2014. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DEXTER22 ***** válasza:
61%
Igy van ahogy ő úgy te is csinald ...egy kis flort elotte egy ket lányal es egyből át gondolja a dolgokat...vagy beszèld meg vele h neked ezek nem tetszenek es ha veled akar leni akkor legyen hajlandó vissza venni ezek a dolgokból..:)
2014. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aaa koszi szepen a valaszokat ;) Utolso: mondtam neki h.probaljon egy kicsit valtoztatni ezeken a dolgokon .. egy ideig ment is de aztan megint ugyanott vagyunk..az elejen meg joo volt de kezdett megvaltozni. A problema ott van h. az az ido alatt ami alatt kuzdottem erte nem egyszer vesztette el a bizalmamat.. De nagyon szeretem es nem tudnam massal latni mert az lenne belole ha szakitanank mivel minden nap latjuk egymast.. Tovabbi valaszokat is megkoszonom :)
2014. máj. 20. 22:08
 4/7 DEXTER22 ***** válasza:
Az a baj h altalaba ez igy megy ha lassak h nagyon szeretik akkor tobbet meg enged adott esetben a baratnod maganak :) èn is igy vagyok vele csak en forditva es magamrol tudom :D van modszer amivel vissza tudod venni az iranyitast :) neked kell iranyitani te diktald a felteteleket ne o !
2014. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ugy vagyunk h. van amikor o iranyit es van amikor en de sajnos legtobbszro o...nem akarom megbantani mert szeretem es hisztizni sem szeretnek mert akkor azabaja van ugy neha hogy elmegyunk szorakozohejre es pl: a mult hetvegen ojan buskomor kedvebe volt mikor velem volt asztan eljotem nm voltam kivancsi es kicsivel kesobb mar egyik unokatestveremmel jol megtudott lenni es azabaj h. ha balhezok vagy elvitetem a sracot akkor en vagyok a ge*i mult hetvegen is kiakartak vinni a baratnom mellol a sracot de inkabb mondtam h. haggyak mert aval nem erek el semmit.. azabaj h. megvannak az ijen hejzetekre az embereim mivel en nem szorakozok senkivel esetenkent ha csak nagyon muszaj de hiaba hasznalom ezt fel mert az nem megoldas valami normalis megoldas kellene ami mindkettonknek elfogadhato :)
2014. máj. 20. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
so complicated...
2014. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon az enyém is beszélget vele, de nem igazán aggódok, mert több, mint 200 km-re költözött.
2014. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!