Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már terhetekre a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már terhetekre a szerelem?

Figyelt kérdés

Erdekes szituacioba csoppentem par napja, es annyira nem bir nyugodni a lelkem es olyannyira zaklatott vagyok, hogy ugy dontottem legalabb kiirom magambol, mivel nincs nagyon emberke akivel ezt meg tudnam beszelni...Szoval,mar mar egy ideje kulfoldon dolgozom masfel eve, egy fajdalmas, veszekedos szakitas utan jottem ki, es mondhatom, hogy mostanaig tartott mire osszeszedtem magam lelkileg ...az eletem rendezodott szep lassan, van munkam amit szeretek , de meg szinte minden ejjel az exemmel almodtam, vagyis eleg gyakran, de napkozben mar nem volt eszembe...par napja meglattam egy sracot , par szot valtottunk, es azota, mint akit megutott amor nyila, nem birok masra gondolni, szerelmes lettem bele, pedig nem is ismerem meg a nevet sem tudom...ugy gondoltam, ha masra nem jo ez az orultseg, legalabb segit lezarni a multat...de nagyon szenvedek, mivel egy olyan szituban vagyok , amivel lehetetlen az, hogy esetleg O meg en...tehat nagyon terhes ez az erzes, szenvedek tole...

23 L



2014. szept. 16. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelem? Milyen szerelem?
2014. szept. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig teher.
2014. szept. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"meglattam egy sracot , par szot valtottunk, es azota, mint akit megutott amor nyila, nem birok masra gondolni, szerelmes lettem bele, pedig nem is ismerem meg a nevet sem tudom"


Ez nem szerelem. Ez pusztán vonzódás és az ex-ed, a gyengédség hiánya.

2014. szept. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak szex-et akarsz tőle, és így akarod lezárni a múltat. Ez nem egy jó döntés.
2014. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárhova mehet az ember az érzéseit életét nem hagyhatja maga mögött a múlt mint egy kolonc jön utánunk...ha nem tudtad lezárni elmehetsz a világ végére is nem változik semmi...persze jöhet egy fellángolás ami ideiglenesen enyhítheti azt a vágyódást ami az exed miatt van.Persze ha ez sem egy megvalósítható kapcsolat könnyen lehet ördögi körbe jutsz.Vannak emberek akik időről időre rossz emberbe szeretnek bele vagy nem tudnak továbblépni így nem tudnak rendes kapcsolatot kialakítani.Szerintem ha tudatosan lezárod magadban a múltat még ha vannak is benned érzések jöhet valaki más akivel kialakul egy új Igazi szerelem.Igazin azt értem nem egyik napról a másikra ismeretlenül mert az csak egy futó vonzalom(szerintem).Kell valamennyi idő hogy megismerd a másikat.És ne csak egy 'pótlék' legyen...Lényeg a lényegben hogy engedd el magad ne görcsölj a múlton de ne is éld bele hirtelen új felkavaró érzésekbe próbálj tudatos lenni persze csak mértékkel. ;-) Bizonyos értelemben a szerelem is tud olyan lenni mint a függőség de ha viszont mindent túl józanul ítélünk meg túl józanul élünk az élet elveszti a varázsát.
2014. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy ilyen ertelmes es aranyos valaszokat kaptam,mivel ez az egesz leirva kicsit dedosan hangzik...de nem is az esetem,tele van tetkokkal ami soha nem jott be...naponta talalkozok helyes sracokkal de meg csak eszembe sem jutott fantazialni...olyan jol elvoltam magamnak a mindennapi teendokkel...most meg azon kapom magam h egesz nap rola fantazialok
2014. szept. 17. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!