Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok, mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mégis mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok egy fiúval lassan egy éve. Talán nem is igazi kapcsolat, mert nem igazán volt ez nekünk kimondva és nem is hivatalos, mivel az egyetem miatt távol van és nem tudok utána menni a saját sulim miatt. Neten ismertem meg és azóta nem telik el úgy nap hogy ne beszélnénk. Jött már hozzám sokszor, kimondjuk hogy szeretlek és teljesen olyanok vagyunk mint egy pár (ez nagyon gyermetegnek tűnhet, de ha nem lennék teljesen kétségbe esve nem is írnám le, de már nem tudom mi legyen). A problémám az lenne, hogy sajnos nagyon hamar beleszerettem. Még soha senki iránt nem éreztem ilyen hevesen, így még jobban fáj hogy azt érzem.. nem úgy érez ahogy én. Megbeszéltük már hogy ő nem szerelmes, csak szeret mert neki több idő kéne együtt és a kérdésem egyik fele is erre tartozni. 1. Egy év, sok találkozás és mindennapi beszéd után lehetséges hogy lehet még? Ezt leírni olyan szomorú, mert bennem van a baj, ezek szerint nem vagyok elég jó hogy így érezzen. Sokszor van az hogy még én egész nap beszélnék, hallgatnám a hangját, találkoznék amikor csak, ő nem így van ezzel. Nem ír sokat, nem kérdez, mintha nem is érdekelné belőlem más csak hogy lefeküdjünk (nem jutottunk el addig), csak akkor figyel rám teljesen ha valami ilyesmi a téma. Ha felhozom és kiverem a balhét akkor meg tagadja, mondja hogy szeret csak ő nem az az érzelmes típus. Nagyon fáj mert annyira szeretem de ez tönkretesz :( 2. Mit tegyek?

2014. szept. 18. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
17/L
2014. szept. 18. 19:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj a távkapcsolatokkal, hogy nincs meg a napi vagy heti többszörös intim együttlét. Ez alatt nem csak a szexet értem, de a simogatásokat, öleléseket, csókokat, puszit, azaz minden olyan érintkezést, ami kiválthatja a szerelem érzését hosszú távon. Nem akarlak megijeszteni, de egy könnyen lehet, hogy másba beleszeret mert ott messze mással is érintkezhet miközben veled kapcsolatban semmi se erösíti meg abban, hogy lehet a dologból még valami. Az ember ilyen fiatalon még könnyen váltogat a partnerek között mert nem olyan fontos neki a partner.


Nem tudom mit javasolhatnék.

2014. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rettegek ettől... lehet hagynom kéne de képtelen vagyok rá
2014. szept. 20. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam. Neten, telón is beszéltünk minden nap rengeteget. Sokat nem tudtunk találkozni de megoldottuk. Majd ahogy teltek a hónapok én teljesen beleszerettem. Ő pedig ott másba mert ez így kevés volt neki. Én bármit megtettem volna de a másik, közelebbi csaj mellett esélyem sem volt már. És pont így viselkedett az én barátom is mint a tied mielőtt kiderült hogy van neki más. Azóta is szenvedek. :(

Az előttem válaszolónak igaza van azokban amiket leírt.

2014. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!