Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek? Pls...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Pls olvassátok el

Figyelt kérdés

(14/f). Még régen 3.ban (általános isk.) új osztálytárs jött hozzánk év elején.Úgy hívták Dorottya.

Hát az elején félénk volt mint mindenki aki újdiák. Én montam hozzá a legelső egybefüggő mondatot "de aranyos, megnézhetem"(ez 4 éve történt és még tisztán emlékszem)egy kis plüsshala volt aminek a a farokúszóján üdítősnyitókák voltak ráfűzve. Szerelem volt első látásra.Legjobb barátok lettünk. mindent együtt csináltunk sokat beszélgettünk mindenről. kilógtunk napköziből és néha órákról és eggyütt lógtink vagy elmentünk a McDonald's-ba. Senki nem tudta hogy együtt jártun kmert akkor mindenki nyaggatott volna minket. nem azért jártunk együtt mert az olyan "menő", hanem mert szerettük egymást. De hát én fel sem érek hozzá, már rég szakítottunk(még most is szeretem.[egyszer adtam neki egy gyűrűt aminek a párját én viseltem, és ha a 2 gyűrűt összeillesztettük szívalakja vol]). tavaly elment a suliból és amikor most megláttam pár hónapja a sulinkban egy ünnepségen, és beszélgettünk, feltörtek a régi érzelmek. Amúgy az egész életem tönkrement mert csak rá gondoltam és nem is foglalkoztam semmivel. és pár kilót is felszedtem. persze most is barátok vagyunk. és egy idejig tarottuk a kapcsolatot. és azt is mondtam h felhívom amikor legutóbb találkoztunk de hát nem tudom mit tegyek. még nincs késő. nemrég szakított a barátjával.mit csináljak? hívjam fel? menjek el hozzá? menjek oda ahol önkénteskedik? vagy hívjam el valahova? (nem mozi vagy ijesmi, csak barátilag) pls válaszoljatok.



2014. ápr. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

De cuki vagy :):) :)


Figyelj, jön a jó idő. Hívd el fagyizni, és közben sétálhattok a parkban, ez annyira romantikus lenne. Vagy elmehetnétek moziba is akár. De mivel tényleg jó idő van, ezért szervezhetnél valami kinti meglepit, mondjuk egy pikniket, az annyira ott lenne a szeren.

2014. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még. Ha ennyire fontos neked, akkor maradj a barátja, de kicsit éreztesd mindig, hogy nőként tekintesz rá, tetszik neked, el tudnál vele többet is képzelni. De csak finoman, nehogy megijedjen. Lehet, megértek majd egymáshoz idővel.

Még nem tetted tönkre az életedet, még simán élhetsz 6x -7x annyit, amennyit most éltél, úgyhogy ilyen kijelentéseket ne tegyél. :D Lehet, más lesz a tökéletes nő számodra, nem is ő. Az idő eldönti. De addig is hajrá Dorottyával!

2014. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!