Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy egy kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy egy kapcsolatnak, hogy az egyik fél Londonban él?

Figyelt kérdés

Párommal úgy ismerkedtem meg, hogy tudtam Londonban lakik. Régen osztálytársak voltunk aztán 10 évig azt sem tudtam mi van vele.

Fél éve kezdtünk el járni, de csak kétszer volt itthon, már el is jegyzett.

Bizonytalan vagyok, hogy van -e így értelme bárminek is köztünk.


2014. szept. 14. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarlak megbántani, de ugye tudod, hogy ez az eljegyzés egy vicc? Nem is tudom, a "járni" nekem nem azt jelenti, hogy 6 hónap alatt kétszer látom...
2014. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Eljegyzett, úgy, hogy a kapcsolatotok alatt csak kétszer volt itthon? :o


Hát ne haragudj, de ez így nem normális dolog!

2014. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek semmi ertelme. Normalis ember nem jegyzi el a masikat ilyen korulmenyek kozott.
2014. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
100%
így nincs értelme.vigyen ki magával és éljetek együtt.ha ez nem megoldható akkor felejtsd el.
2014. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tervezitek az összeköltözést és keresitek rá a megoldást, akkor van értelme.

Ha csak úgy elvagytok két külön országban, akkor nincs.

Az én sem nagyon értem, hogy 2 tali után már eljegyzés??

2014. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, így egyáltalán nincs értelme. Hozzámennél úgy, hogy gyakorlatilag alig ismered, alig láttad a kapcsolatotok alatt? Nem éltetek együtt sem...

Annak lenne értelme, ha kilátásban lenne, hogy hamarosan mész utána, max 1-2 év múlva, addig maradtok a hátsótokon és utaztok egymáshoz amennyit csak tudtok. Ha kiköltöztél és éltetek együtt, úgy is működött, na akkor lehet eljegyzésről meg házasságról beszélni...

2014. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!