Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennek a kapcsolatnak van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van még értelme?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt a párommal de egyre jobban érzem azt hogy már nem vagyok neki fontos. Külön városban élünk, dolgozik is és ezért nagyon keveset tudunk csak együtt lenni, de amikor együtt is vagyunk csak a telefonját nyomkodja. Nem figyel rám,nem tudok vele semmit megbeszélni mert vagy annyira se méltat hogy válaszoljon vagy annyit mond hogy megint csak a hülyeségeket kérdezem. Fiatalok vagyunk még de én már szeretnék elköteleződni de azt hiszem hogy nem ő az a férfi akivel ezt megtehetném. A szex sem olyan mint régen már néha könyörögnöm kell hogy érjen hozzám. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni de nem tudom vele megbeszélni az érzéseimet. Mit tehetnék? Van értelme próbálkozni? Vagy ez már veszett ügy.

19/L



2014. szept. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme kitartani mellette. Veszett ügy. Keress mást!
2014. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.
2014. szept. 23. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is veszett ügy. Fájni fog,nagyon fog fájni,de hagyd el és keress mást. Fiatal vagy,rád fog találni a szerelem! :)
2014. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen érzésekkel voltam én is... megtörtént az eljegyzés 19 évesen.. összeköltöztünk.. csak rosszabb lett.. agresszivvá vált, nekem is folyton azt vágta a fejemhez, hogy hülyeségeket beszélek, persze az okosság volt amiket ö mondott vagy csinált... nagyon nagy balhé lett belöle az esküvö elött 3 honappal léptem le.. igazábol menekültem.. összesen 6 évet voltunk együtt... nem érte meg.. most boldog vagok mással igy fél évvel a történtek után.. rettenetes tramuma volt ez nekem is és a családnak is.. ne hagyd, hogy eddig fajuljon a helyzet.. én tudom mert átéltem.. nagyon rossz..
2014. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!