Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nem tartozik ide, valaki tud segiteni? (parkapcsolati-szakitasi tema)

Figyelt kérdés

Szoval: a baratom 6 hete szakitott velem, mert tul sokat veszekedtünk es szerinte mar több volt a stressz, mint a boldog percek.

Együtt laktunk az elsö nap ota, hogy összejöttünk (kicsit furan hangzik, de csak azert mert ö nemet es miatta költöztem ki ide, es magatol ertetödö volt, hogy vele lakom,)

Ez a hetedik het, nagyon sokat sirtam miatta, szenvedek most is. Neha ugy vagyok ok ez jobb is igy, talalsz valaki mast, ne törödj vele. raadasul egy helyen is dolgozunk epp ezert lehetetlen elfelejtenem. a mult heten egyaltalan nem lattam, de akkor is szinte minden percben ra gondolok. Tegnap voltam fent nala, mert nagyon bemergesedtem es ocsmany dolgokat vagtunk egymas fejehez(na ja nala, tehat a lakasunkban, en most a szüleimnel vagyok, es utalom)

Aztan valahogy ok lett minden, sirtam is. ö is elnezest kert. meg azt mondta hogy nem akar nekem fajdalmat okozni, mert meg most is nagyon kedvel. Aztan filmet neztünk, es atölelt, meg a karjai közt hevertem. es simogattam, nagyon jo volt.

olyan boldog voltam. Azt mondta nekem, hogy ki tudja, lehet fellangol köztünk valami, sose lehet tudni, "randizhatunk" is valamikor. meg hogy vasarnap atmehetnek es jatszhatnank, mert megjelent a kedvenc jatekunk uj resze. szoval nem tudom. Ez megint remenyt ebreszt bennem..Masnap reggel megkerdeztem töle sms-ben hogy ezt komolyan gondolta-e, amit mondott es nem csak jatszik-e velem, mert megegyszer a csalodast nem tudnam feldolgozni. Azt mondta ne feljek, nem csak jatszik velem, de ne ugy kepzeljem el hogy hoppa jövö heten megint együtt vagyunk. Mondtam neki, hogy persze, ennek idö kell...

megmondtam neki hogy en meg mindig nagyon szeretem, hianyzik is...es megkerdeztem töle, hogy szeret-e. de csak nezett es a vallat vonogatta, mint aki nem tudja mit erez.

A munkatarsaim is mind azt mondjak, hogy varjak, vissza fog jönni, csak kell neki a levegö. de megis meddig kellene hogy varjak? megsem gondolhatja komolyan hogy honapokat varok, örlödve....

Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy sokszor hibaztam a kapcsolatunkban, es tanultam a hibaimbol, de meg mennyire....

A lakasbol mindenhogy kiköltözünk, mar talaltam sajat lakast. Lehet ebböl meg valami szerintetek? nekem ez minden vagyam...nem tudom elengedni, nagyon szeretem es nagyon fontos nekem....sokszor ir is, söt mindig ö ir elsökent...

es ma is nagyon kevdes volt. Nem akarom lerohanni az erzelmeimmel, csak olyan nehez, ha meglatom, majd kiugrik a szivem...

Amugy majdnem 2,5 evig voltunk együtt.

Mit gondoltok?

Csak belem akar taposni meg jobban? de ha sajat maga mondja, hogy nem akar nekem fajdalmat okozni, miert hitegetne?

Ugy vagyok vele, hogy megprobalok nem ra akaszkodni, meglatom mi lesz a következö par hetben...honapokat megsem tudnek varni....bele is örülnek. mit tegyek, segitsetek? :(

nagyon szeretem öt.

22/L

bocsi hogy kicsit hosszu es kusza lett, de nagyon faradt vagyok.


2013. febr. 27. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni... és úgy látom a ti kapcsolatotok nagyon nem megy. Ja az meg egyértelmű, hogy neki csak sexre kellesz amíg nem talál egy állandó barátnőt. Sajnálom.
2013. febr. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez most honnan jött le hogy csak a szexre kellek neki?

Akkor mar reg kezdemenyezett volna, tudja hogy odavagyok erte....:(

Azt mondta nem all szandekaban semmifele növel talalkozgatni, ne feljek.

es nekem tegnap öszintenek tünt. Nem hinnem hogy ennyire össze akarna törni, tudja, hogy abba belehalnek ha megszivatna es eldobna magatol teljesen...

2013. febr. 27. 06:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akar meg lehet is folytatasa, mindenesetre azert ne eld bele magad es keszulj fel arra is hogy kozben talal mast. Ez mindig benne van a pakliban, ha pedig megis ujra kezditek akkor ne folytsd meg a szerelmeddel, hagyj neki levegot es ne feltekenykedj mert azzal csak megutal es veszekedest szul. Ha pedig nincs meg a bizalom nem is erdemes folytatni.
2013. febr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vegre egy kicsit biztatobb valasz...nagyon remelem, hogy meg szeret :(
2013. febr. 27. 06:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak a káposzta jó felmelegítve. Okkal lett vége köztetek sajnos.
2013. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. 2 évig jártunk, egy hónapja szakított velem, mert részéről kihűlt (részemről nem). De nem haragban váltunk el, sőt nagyon fontosak vagyunk egymásnak, de részéről már csak mint barát. Én ebbe belegebedtem persze, de most már kezd kicsit jobb lenni.

Mi azóta egyszer találkoztunk, de nem volt semmi, viszont szinte napi szinten beszélgetünk. Meg hát többször mondta, hogy aggódik nagyon értem. Én is csak reménykedni tudok, hogy hátha jön a szikra megint..

Sokat nem tudok tanácsolni, mert sokkal okosabb nálad én se vagyok. Nekem azt mondták, és szerintem ebben van némi igazság, hogy a férfiak gyakran ilyenek: egyszerűen bepánikolnak valamitől (akár attól is, hogy úgy tényleg komoly kezd lenni egy kapcsolat) és nem biztosak az érzéseikben. Persze ez emberfüggő.

Én azt javasolnám, hogy kevésbé mutasd ki az érzéseidet. Tudom, rohadt nehéz. De pl. ne reagálj minden hívására, sms-re stb. (Nálunk is mindig ő ír elsőként) Kicsit várasd meg jobban, és ha el is hív, ne rohanj egyből a karjaiba. Hadd pedálozzon! Ő szakított, mert épp így gondolta jónak. Te meg viseld emelt fővel, ahogy egy tisztességes nőhöz illik és ne futkoss utána. Nem azt mondom, hogy azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot, csak kicsit "várasd meg".

23/L

2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom h szeret-e meg. De ha masokkal vagyok buliban mindig irja h jaja mar megint pasizok.

De nem. Ma megkerdezte h vasarnap atmegyek a playstation-özni.

Meglatjuk....varok par hetet es ha eszreveszem h ez semmi sem lesz akk eltünök. Soha többet nem keresem. Es megprobalom teljesen elkerülni.

2013. febr. 28. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!